Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

6. sázka zdarma u Fortuny

Milí sázkaři, máte rádi bonusy a výhody při sázení? Pak vás určitě potěší nová promoakce od iFortuna s názvem Bet&Get, která nabízí jedinečnou příležitost získat věrnostní body za vaše sázky. Tato akce🡕 je navržena tak, aby přinesla ještě více zábavy a vzrušení do vašeho sázení. Přinášíme vám všechny důležité informace, které potřebujete vědět, abyste mohli využít této skvělé nabídky.

Vyberte si svou úroveň

Promo akce🡕 Bet&Get nabízí dvě úrovně, ze kterých si můžete vybrat: Standard a Exclusive. Každá úroveň přináší různé výhody a odměny. Úroveň si musíte zvolit na začátku promoakce a není možné ji později měnit. Vybírejte tedy pečlivě, protože tato volba ovlivní vaše možné výhry.

Jaké odměny na vás čekají?

Odměny v rámci promoakce Bet&Get jsou vypláceny ve věrnostních bodech, které můžete využít na další sázky:

- Standardní úroveň: 10 000 věrnostních bodů, což odpovídá 200 Kč.
- Exkluzivní úroveň: 25 000 věrnostních bodů, což odpovídá 500 Kč.

Tyto věrnostní body můžete použít na další tikety a užít si tak ještě více sázkového vzrušení. Více informací o věrnostních bodech a jejich využití naleznete na stránce iFortuna.

Jak získat razítka a kdy sázet?


Abyste mohli získat věrnostní body, musíte nasbírat pět razítek. Každý den můžete získat jedno razítko za vsazený tiket, který splňuje následující podmínky:

- Standardní úroveň: Minimální kurz 2.5, sázka alespoň za 200 Kč.
- Exkluzivní úroveň: Minimální kurz 2.5, sázka alespoň za 500 Kč.

Razítka můžete sbírat vlastním tempem a není nutné sázet každý den. Na hlavní stránce aplikace nebo webu iFortuna můžete sledovat svůj pokrok a nasbíraná razítka. Dokončená razítka jsou označena zeleně, zatímco ikona hodin značí Čekající status – 15 minutové okno po podání tiketu, během kterého můžete tiket stornovat a podat nový, pokud si to rozmyslíte.

Jak obdržíte svou odměnu?

Jakmile nasbíráte pět razítek, automaticky obdržíte svou odměnu ve formě věrnostních bodů, které budou připsány na vaše herní konto. Tyto body můžete použít na další sázky, ale pozor, nelze je využít v rámci této promoakce.

Jak pokračovat v sázení?

Novou hrací kartu dostanete automaticky následující den po vyplacení odměny za předchozí kartu. Nemusíte se znovu přihlašovat do promoakce, což zjednodušuje celý proces a vy se můžete plně soustředit na své sázky. Sázky provádějte výhradně za peníze, protože sázky za věrnostní body se do promoakce nepočítají.

Klíčové termíny a pravidla

Každý den je potřeba vsadit do 23:30, aby byla sázka započítána do daného dne. Pokud vsadíte později, sázka se bude počítat až do následujícího dne. Promo akce🡕 probíhá od 4. června 2024 do 31. srpna 2024. Každý účastník musí být registrovaným uživatelem iFortuna a splňovat všechny podmínky účasti na hazardních hrách.

Organizátor a pravidla soutěže🡕

Organizátorem soutěže🡕 je společnost FORTUNA GAME a.s., která si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla či podmínky soutěže🡕 nebo soutěž🡕 ukončit. Podrobné podmínky a pravidla soutěže🡕 najdete na webových stránkách iFortuna.

Závěrem

Promo akce🡕 Bet&Get je skvělou příležitostí pro všechny sázkaře, kteří chtějí získat více za své sázky. Neváhejte a zapojte se do této akce🡕 , sbírejte razítka a získejte věrnostní body, které vám přinesou další výhody. Hodně štěstí při sázení a ať vám výhry přinášejí radost a vzrušení!

Využijte této skvělé nabídky a ukažte, že jste opravdoví sázkařští profíci. Hodně štěstí a skvělých tiketů vám přeje iFortuna!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 12.6.2024
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře