Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

25 000 Kč bonus k vkladu u Tipsport Kasína

Tipsport kasíno Vegas nabízí aktuálně skvělý bonus k vaší první dotaci v trvalém kontě po ověření platební metody. Získat můžete 25 000 Kč. Roztočte to tedy na hrách Tipsport Vegas a užijete si moře zábavy na nejlepších online automatech. Jak na to?

Prvním krokem pro získání tohoto bonusu je registrace. Je třeba dosáhnout plně aktivního uživatelského konta v trvalé variantě. Jak získat takové konto najdete v nápovědě - zahrnuje to ověření totožnosti. V dalším kroku si zvolíte v tabulce jednu z 8 úrovní svého bonusu a podle toho vložíte peníze do svého účtu. Vložíte peníze na herní konto v rozmezí, které jste si zvolili a tak získáte nárok na bonus. Bonus aktivujete tak, že stisknete tlačítko "Chci tento bonus" u vstupního bonusu v záložce Bonusy. Pokud splníte podmínky pro získání vstupního bonusu vám bude bonus převeden na herní konto. Užijete si hru s vstupním bonusem.

Úroveň bonusu Hodnota vkladu Vstupní bonus
1. 100 až 199 Kč 100 Kč vstupní bonus
2. 200 až 499 Kč 200 Kč vstupní bonus
3. 500 až 999 Kč 500 Kč vstupní bonus
4. 1 000 až 1 999 Kč 1 000 Kč vstupní bonus
5. 2 000 až 4 999 Kč 2 000 Kč vstupní bonus
6. 5 000 až 9 999 Kč 5 000 Kč vstupní bonus
7. 10 000 až 24 999 Kč 10 000 Kč vstupní bonus
8. Nad 25 000 Kč 25 000 Kč vstupní bonus

Využití Vstupního bonusu podléhá podmínkám protočení, takže Vstupní bonus, který sázející může z této soutěže🡕 získat (v maximální výši 25 000 Kč) bude převeden na peněžní prostředky a připsán k zůstatku sázejícího na Kontě teprve po realizaci sázek v celkové výši 25násobku poskytnutého Vstupního bonusu (dále jen "podmínka protočení"). Podmínku protočení Vstupního bonusu dle předchozí věty lze plnit při všech hrách Tipsport Vegas, avšak každá hra přispívá do plnění podmínky protočení jinak:

– automaty přispívají do plnění 100%
– ruleta a blackjack nepřispívá

Vstupní bonus bude přeměněný do zůstatku na Kontě v reálných penězích prostředcích v Kč a sázející tak dostane možnost volné dispozice s těmito peněžními prostředky, tj. může je vybrat z Konta nebo znovu použít do další účastí na všech hazardních hrách. Podmínku protočení je nutné splnit do 30 dnů od přijetí nabídky na účast v této soutěži🡕 způsobem, který je uvedený v podmínkách. Pokud nesplníte podmínky v dané lhůtě, vstupní bonus propadne. Každý hráč hraje nejdříve za svůj zůstatek v reálných Kč a poté teprve za bonusový zůstatek. Pouze hra za reálné prostředky se započítává do podmínek protočení. V rámci internetové aplikace má každý sázející, v sekci můj účet, kdykoliv v průběhu plnění podmínky protočení jednoduchou možnost náhledu na aktuální stavy reálných peněžních prostředků v Kč a změn jejich hodnot v závislosti na plnění podmínky protočení Vstupního bonusu. Každému sázejícímu může být Vstupní bonus přiznán maximálně jedenkrát po celou dobu jeho účasti na hazardních hrách u Tipsport.net a.s., a to i v případě jeho opakované registrace.

Přejeme vám hodně štěstí ve hře a také spoustu zábavy při protočení automatů i u karetních kasínových her Tipsport Vegas.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.2.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře