Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Až 25% bonus k vkladu u Chance.cz

I na Chance.cz na vás čekají bonusy z vkladů. Ty dostanete prostřednictvím jejich interní měny zvané Goldeny. Goldeny jsou vlastně takové věrnostní body. Můžete je získat za každý tiket vsazený v korunách. Ano opravdu, za každý ať už se jedná o předzápasovou sázku, live tipování nebo kombinace obou možností. Platí přitom, že za vyšší kurzy dostanete víc goldenů. Goldeny jsou odměnou také v soutěž🡕 ích na Chance.cz. Stačí se zapojit do Tipligy, Tipcupu, Tipbanku nebo do Pyramidy.

A jak Goldeny využijete? Máte možnost za ně sázet tak, jako byste používali reálné koruny. Na pobočkách za ně také koupíte kurzovou nabídku nebo týdenní statistiky Info. Být v Golden klubu se vyplatí. Goldeny mají pro účely webu a poboček Chance.cz jednoduše funkci peněz.

Každý sázející získává, v případě splnění uvedených podmínek, za kurzovou sázku uzavřenou v korunách bonus v podobě goldenů. Vždy platí že 1 golden se rovná 1 koruně. Goldeny se v rámci Golden Clubu na Chance.cz připíší v okamžiku vyhodnocení sázek a jejich hodnota se vytvoří z vkladů skutečně uzavřených sázek sázejícího podle tabulky níže. V případě kombinace více sázek na jednom tiketu je připsaný počet goldenů vždy součtem získaných goldenů z jednotlivých sázek na tiketu. Bonusy podle vkladů:

Předzápasové sázky

Celkový kurz sázky Goldeny z vkladu (připsané v Golden Clubu)
> 20 2 %
> 100 5 %
> 500 10 %
> 2000 15 %
> 5000 25 %

Mix a Live sázky

Celkový kurz sázky Goldeny z vkladu (připsané v Golden Clubu)
> 1,5 0,10 %
> 3 0,20 %
> 10 0,50 %
> 25 2 %
> 50 10 %

Každý sázející může získat za sázky vyhodnocené v rámci jednoho dne maximálně 100 Goldenů. Goldeny pak je možné vsadit v jakékoliv sázce. V případě, že sázku vyhrajete, získáváte výhru v korunách - nikoliv v Goldenech. Goldeny je možné používat také pří platbě za SMS s vyhodnocením sázky. Cena za odeslání jedné SMS zprávy je jeden Golden. V případě, že sázející, který označil požadavkem na zaslání ifnormace o vyhodnocení sázky nemá alespoň 1 golden na svém účtu, je úhrada v korunách. Goldeny je možné využít k úhradě dalších služeb a zboží z aktuální nabídky Chance. Cena těchto služeb se samozřejmě mění.

Kromě věrnostního programu je možné samozřejmě využívat také vstupní bonus, který tu je za dokončení plnohodnotné registrace. Získáte zdarma 200 Kč na první sázky a vstupní bonus 2 000 Kč, který se bude odvíjet od výše prvního vkladu až do výše 2000 Kč.

Goldeny do věrnostního programu můžete také získat za sdílení. Díky programu goldeny za sdílení můžete zdarma získávat goldeny podle tohoto schématu:

Klienti Počet Goldenů

1 - 6: 100 goldenů za klienta
7 - 11: 125 goldenů za klienta
12 - 21: 150 goldenů za klienta
22 - 101: 175 goldenů za klienta
102 a více: 200 goldenů za klienta

To znamená, že čím více klientů přivedete, tím více za jednoho pak dostanete. Abyste dostali bonus za sdílení, musí nový zákazník provést vklad na svůj herní účet. Musí mít tedy trvalý účet, doložit pravost svého účtu a provést vklad. Až poté získáte Goldeny na svůj účet.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.8.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře