Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Bonus 500 Kč za registraci u Synot Tip

Synottip.cz vám přináší registrační bonus 500 Kč, který může získat každý, kdo se zaregistruje. Tento bonus bude připsán po dokončení registrace v několika krocích.

Jako první získáte 100 benefit bodů za dokončení dočasné registrace. To je úplně první registrace, která ještě není ověřená. Dalších 200 bodů získáte za ověření všech údajů, které jsou ze zákona povinné pro zřízení trvalého hráčského konta. Pokud jste klientem některé z bank - Equa, ČSOB, Air Bank, Moneta, Česká spořitelna nebo Komerční banka a používáte jejich internetové bankovnictví, nemusíte nikam chodit. Můžete to udělat z pohodlí domova. Pokud nemáte účet u těchto bank, musíte navštívit registrační most. Jakmile dokončíte ověření bankovního účtu dostanete posledních 200. Tedy 100 + 200 + 200. Odměna benefit bodů je pouze na čerstvé registrace vytvořené od 30. 10. 2019

Ovšem tohle není jediný bonus, který si můžete jako noví hráči užívat. Je to jen ten nejjednodušší, který nevyžaduje žádné další propriety.

Získat totiž můžete 100 % bonus za dokončení úplné registrace ve výši svého prvního vkladu do maximální výše 10 000 Kč. Pokud tedy u Synot Tip od doby prvního vkladu vsadíte alespoň 6 násobek hodnoty vkladu, máte nárok na 100 % bonus. Na první vklad na konto máte 10 dnů od dokončení úplné registrace. Poté zaniká nárok na 100 % bonus. Abyste nemuseli čekat na cílovou metu, první část odměny vám připíšou už po prosázení 1,5 násobku hodnoty vkladu. Další části této odměny získáte po dosažení trojnásobku, 4 a půl násobku a 6tinásobku vkladu. Do výpočtu se zahnou pouze AKO sázenky, které po vyhodnocení budou obsahovat alespoň tři události s minimálním kurzem 1,25. Žádná událost na tiketu nesmí být vyhodnocena kurzem 1 a celkový kurz tiketu musí být alespoň 2,1. Počítány jsou pouze sázky hrazené z I-konta, které nebyly předčasně vyplaceny. Výši vstupního bonusu určí výše prvního vkladu. Příklad: Pokud si zákazník vloží na své konto 5000Kč jako první vklad, pak je maximální výše vstupního bonusu 100% jeho prvního vkladu, tedy 5000 Kč. Na splnění bonusových podmínek má každý zákazník 90 dnů od registrace.

Další bonus čeká´na hráče On-line pokeru. Vstupní bonus v online pokeru získá hráč automaticky až do výše 100 % svého prvního vkladu po úplné registraci v maximální hodnotě 10 000 Kč. Tento bonus bude uvolňován formou rakebacku a to tak, že stan🡕 dardní rakeback bude navýšen o 25 % a uvolňuje se vždy po pětinách celkové částky bonusu. Např. Po vkladu 10 000 Kč získává hráč nárok na bonus ve stejné výši. První část vstupního bonusu získá hráč ve chvíli, kdy 25 % sumy, kterou zaplatil na poplatcích, dosáhla 2 000 Kč (tj. 1/5 vstupního bonusu). V tu chvíli se na jeho hráčské i-konto přičte 1/5 vstupního bonusu a to je v tomto případě 2 000 Kč. Pokud je výše prvního vkladu v rozmezí od 1 Kč do 2 000 Kč, platí nárok na bonus po dobu 3 měsíců. Je-li vklad vyšší jak 2 001, je jeho platnost až 6 měsíců.

A třetí vstupní bonus čeká na hráče v Casinu. Získáte na své konto 100 % bonus z prvního vkladu po dokončení úplné registrace a to do maximální výše 5 000 Kč. Po prvním vkladu je nutné odehrát sázky ve výši 30ti násobku svého prvního vkladu, který činí minimálně 100 Kč a bonus je váš. Počítají se jen sázky odehrané v korunách, nikoliv bodech a jen sázky z válcových her.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 1.7.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře