Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Fortuna (ifortuna.cz)

FORTUNA je sázková kancelář, která je nejstarším poskytovatelem kursových sázek v České republice. Její vznik se datuje do roku 1990. Kromě četných poboček můžete hledat fortunu na internetové adrese ifortuna.cz. Díky své dvacetileté historii je fortuna zavedenou značkou na trhu kursových sázek i mezi zákazníky. Během let se vyprofilovala jako lídr a určuje trendy v sázkovém sektoru. Důkazem může být rychlý vzestup online sázení, které Fortuna🡕 Entertainment Group představila na Slovensku a následně v Česku i Polsku. Klíčoví pro úspěch jsou především profesionální a zkušení bookmakeři, kteří se orientují na lokálních trzích.

Pobočky sázkové kanceláře můžete najít opravdu na mnoha místech. Nikdy to tak nebudete mít daleko pro umístění sázky nebo pro ověřování svých profilů, což je zákonná podmínka pro sázení online. Na ifortuna.cz najdete přehlednou mapku a vyhledávač nejbližší pobočky fortuny.

A co si můžete ve Fortuně užívat? Základem jsou Live sázky, které si můžete užívat na adrese live.ifortuna.cz. Zde můžete sázet na konkrétní zápasy, které zrovna probíhají. Kurzy se mění každou vteřinou. Máte-li tak chvilku času můžete si vybrat některý ze zápasů a s trochou štěstí vydělat něco málo peněz nebo si tak jednoduše zpestřit sledování konkrétního zápasu. V nabídce jsou významné i lokální zápasy napříč různými sporty.

Protože je jednadvacáté století, jsou tu samozřejmě také možnosti sázení prostřednictvím mobilního telefonu. S aplikací od fortuny můžete sázet jako profesionálové. V mobilní aplikaci najdete kompletní nabídku sázek live, přímé přenosy sportovních událostí, nejkomplexnější statistiky po ruce, jednoduché ovládání a nejlépe hodnocenou aplikaci na trhu. Tu můžete stahovat v Appstore nebo Google obchodě. Mezi vychytané funkce patří Touch ID, statistiky, rychlé sázky, match tracker, streamy a push notifikace. Mobilní web je optimalizovaný pro obrazovky všech zařízení. Aplikace je samozřejmě zdarma.

Pro milovníky loterií je tu samozřejmě také číselná loterie, která je velmi jednoduchá. K dispozici jsou loterie jako trojka, meloun, 3 z 21, 9 z 49 a 20 z 80. Pravidla jsou pro všechny velmi podobná.

Jako poslední přibyly sekce Vegas a Casino. Za záložkou Vegas se skrývají hry jako Starburst, Respin Joker, Midnight Fruits 81, White King nebo Evropská ruleta. Tedy hry, které byste v Las Vegas hledali na automatech. V kasínu jsou pak dostupné hry, které byste hráli spíše s živými hráči a dealery – Ruleta, Blackjack, kostky a bowling.

Pokud přicházíte na iFortuna.cz jako nový hráč, měli byste znát vstupní a vkladové bonusy. Pokud jste na iFortuna.cz nově, pak stačí vložit na hráčský účet peníze a získat až 3 000 Kč bonus - 100 % prvního vkladu. S bonusem je možné disponovat po vsazení 5 násobku hodnoty (bonus+vklad) v kurzu 1,95.

Pro registrované hráče je tu také bonus 400 kč. S nově dokončenou registrací a ověřenou platební metodou přichází 400 kč bonus, který je aktivován na hráčském kontě v průběhu 24 hodin od přijetí. Pozor – aktivaci musíte stihnout do 10 dnů a uplatnit bonus musíte do 30 dnů, jinak vám jej zase odeberou.

A nakonec je tu bonus 1 000 Kč pro nové hráče. Za online registraci získáte vstupní bonus. Když vsadíte 200 Kč, dají vám na další sázky 600 Kč. Pokud ověříte svůj účet, pak dostanete bonus, 400, který, jsme zmínili výše.

Přejeme vám hodně štěstí ve hře.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.6.2019
📂 Kategorie: Firmy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře