Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Fortuna Live sázky

Věděli jste, že na Fortuně můžete sázet i v průběhu zápasu? Je to tak. Podívejme se na to, jak to funguje.

Samozřejmě, že sportovní sázky jsou ve světě čím dál víc populární. Souvisí to s rozvojem informačních technologií, rozšířením rychlého internetu a postupném zlepšování počítačové gramotnosti. Podíl sázek online dnes přesahuje sázky umístěné v kamenných provozovnách sázkových kanceláří. A stále populárnější jsou samozřejmě i líve sázky.

Na rozdíl od pevných kurzů vám Live sázky umožní sázet v průběhu samotného zápasu nebo sportovní události. Sázky se pak vyvíjejí podle vývoje zápasu. A to je právě lákadlem live sázení. Můžete svou sázku upravovat během sledování zápasu nebo můžete přidat další sázku nezávislou na té původní.

Pro live sázky má Fortuna🡕 připravenou samostatnou sekci. Tam můžete najít všechny dostupné sledované události. Pro live sázky nemusí být ale dostupné úplně všechny zápasy jako pro běžné sázky. Součástí je samozřejmě kalendář událostí a také odkazy na přímé přenosy. Není totiž nic lepšího, než svůj oblíbený tým sledovat vyhrávat, a přitom pojistit výhru i sami pro sebe.
Při live sázkách je na výběr z celé řady možností. Můžete sázet na výhru jednoho nebo druhého týmu, tipovat si jednotlivé hráče, kteří budou skórovat, počet branek či bodů v zápasech, výsledky jednotlivých herních částí – třetin, poločasů atd. Vsadit můžete i na remízu. Většina ticketů, které jsou uzavřené jako live sázky je uzavírána prostřednictvím mobilní aplikace Fortuna🡕 , která je dostupná pro všechny operační systémy. Nemusíte se tak tížit počítačem a můžete sázet třeba i v hospodě s přáteli. Stačit vám bude jakékoliv mobilní zařízení s podporovaným operačním systémem a spolehlivé připojení k internetu. Pro transakce využívající platební kartu nebo zadávání hesel do bankovnictví ovšem nedoporučujeme využívat veřejné Wi-fi, kde jsou vaše data nezabezpečená. Pokud přesto tuto metodu chcete využít, doporučujeme připojení skrze VPN. Vaše platební údaje tak budou v bezpečí.

Live sázky vám dávají možnost reagovat okamžitě a uzavřít můžete také jistou sázku. Hned po začátku zápasu také můžete snadněji odhadnout, v jaké jsou hráči kondici a zda na to dnes opravdu mají. Velmi populární je uzavírání sázky před koncem zápasu, když favorizovaná mužstva prohrávají nebo je velká pravděpodobnost remízy. Při takovém stavu je možné sázet za výhodné kurzy na to, či ještě padne gól nebo naopak vsadit na favorita. I to může okořenit napětí. No sami si představte, jaké to je fandit českému národnímu týmu v poslední minutě, když chybí jeden gól do výhry a tým se dlouho drží v útočném pásmu. Když k tomu přihodíte ještě sázku, bude napětí o to větší.

Nevýhodou sázky může být to, že může trvat i několik sekund tuto sázku přijmout. Musíte si tedy dát dostatek času a využívat například přerušení hry. Není to ale možné vždy, protože při některých důležitých událostech bookmakeři upravují kurzy a systém sázku nepřijme.

Věříme ovšem, že si i přes tyto nevýhody kurzové sázení u Fortuny užijete a kromě toho, že něco vyhrajete si svůj zápas ještě více užijete.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 30.8.2019
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře