Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Fortuna výsledky

Lidé sázejí z různých důvodů. Většina lidí to má jako neškodnou zábavu. Jednoduše si chtějí užít zábavu u televize nebo na stadionu se svým oblíbeným týmem. Další kategorie lidí to vidí jako příležitost k výdělku. Mají různé strategie a sázení je pro ně prostě život. A někdo to prostě zkusí jen tak. Všichni se ale nakonec sejdou na jednom místě – budou si ověřovat výsledky svých vsazených ticketů. Metod je několik - internet, aplikace nebo kamenná pobočka.

Výsledky jednotlivých sportovních událostí a zápasů naleznete na iFortuna.cz v kategorii výsledků. Filtrovat zde můžete jednoduše podle data nebo podle sportu. Využít můžete také vyhledávání, pokud se vám jinak nedaří vyhledat váš zápas.

Některé z výsledků zápasů můžete rozkliknout dále a dostat se na ještě detailnější popis výsledků. To může být u některých sázek důležité, protože se dá sázet na mnoho různých aspektů zápasu.

Samotná kontrola výherního ticketu u fortuny je jednoduchá. Na dolní straně webové stránky najdete políčko pro vložení čísla sázenky a kódu sázky. Pak jen kliknete na tlačítko kontroly a výsledky uvidíte hned. Kontrola ticketu přes mobilní aplikaci je ještě jednodušší. Stačí si kliknout na ticket a ten už se vám zobrazí včetně výsledku – tedy vyhrané částky.

Používání mobilní aplikace od fortuny má celou řadu dalších výhod. Máte kdykoliv přehled o svých vsazených penězích. Víte, kolik jste vyhráli a prohráli, které peníze už vám byly vyplaceny a které ještě ne. Zároveň se dozvíte, zda už jste splnili podmínky pro získání vstupních a dalších akčních bonusů.

Sázet můžete samozřejmě stále také na pobočce. Tam si vyberete z nabídky umístěné na stěnách nebo ve složkách na stoku či pultu. Opíšete si číslo zápasu na papír, který je vždy k dispozici a přidáte svůj tip. Pokud nemáte registraci, předložíte občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a na místě se zaregistrujete. Číselné loterie je pak možné sázet i bez registrace. Pak už jen předáte za přepážkou lístek se svými tipy a obdržíte ticket. Můžete si počkat na konec zápasu na pobočce nebo jít domů. Při příští návštěvě předložíte tiket a bude vám vyplacena výhra. I tento tiket si můžete ověřit na internetu v políčku, které už jsme vám popsali. Nebo můžete počkat na překvapení až na pobočce.

Ať už se rozhodnete sázet na pobočce, online na internetu nebo prostřednictvím mobilní aplikace, věříme, že to pro vás bude hračka, a hlavně budete mít při svém sázení štěstí a užijete si spoustu zábavy. Při jakýchkoliv nejasnostech doporučujeme navštívit pobočku nebo kontaktovat zákaznický servis. Přece jen se tu může jednat o velké peníze. Držíme Vám palce.

DODATEK: Existují také externí weby, kde je možné ověřovat výsledky vsazených ticketů. Svou informaci tak můžete najít tak například na kontrola-tiketu.cz, kurzovesazeni.com, kontrolavysledku.cz, betarena.cz, vyhraljstem.cz, loterie-tikety.cz a další. Doporučili bychom vám ale raději navštívit přímo ifortuna.cz. Je to bezpečnější a zajisté také spolehlivější.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 6.9.2019
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře