Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Hraj zdarma o jackpot 1 850 000 Kč a další parádní ceny

Přihraj.cz je super akce🡕 od Fortuny. Je to tipovací soutěž🡕 pro fanoušky kde v každém kole můžete vyhrávat jackpot v minimální hodnotě 100 000 Kč a další super ceny v hodnotě desítek tisíc korun. Jak se můžete takové akce🡕 zúčastnit?

Protože se jedná o gambling, musíte se stále registrovat na Přihraj nebo přímo mít aktivní sázkařský účet u kanceláře Fortuna🡕 . Pokud ale o registraci u Fortuny zájem nemáte, můžete využít pouze registraci do přihraj. Po založení tohoto účtu a aktivaci podle zákona můžete tipovat zápasy a hrát o hodnotné ceny.

Jak vyhrajete jackpot? Abyste mohli jackpot vyhrát, stačí trefit přesně výsledky všech utkání daného kola Fortuna🡕 ligy. Své tipy můžete odesílat a měnit na začátku prvního utkání kola. Vyhrát super ceny ale můžete i bez osmi přesných tipů. Každý týden vyhrává čtyřicet nejlepších tipujících. Pro nejúspěšnější tipéry měsíce jsou tu ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun.

VÝHRY:

Nejlepší hráči každého kola získávají:

1. až 3. místo
O2 TV na 3 měsíce zdarma + 500 Kč 4. až 40. místo
250 Kč.

Nejlepší hráči měsíce vyhrávají:

1. místo 10 000 Kč
2. místo 5 000 Kč
3. místo 3 000 Kč
4. místo 1 000 Kč
5. místo 500 Kč

Nejlepší jednotlivci za celou sezónu získají:


1. místo 50 000 Kč
2. místo 30 000 Kč
3. místo 10 000 Kč
4. místo 5 000 Kč
5. místo 3 000 Kč

Nejlepší týmy v pořadí na konci sezóny vyhrávají:


1. místo Dresy + šály🡕
2. místo Dresy
3. místo Šály

Systém bodování je následující:


10 bodů: trefíš přesný výsledek zápasu (tip 1:2, výsledek 1:2)
8 bodů: trefíš vítěze zápasu/remízu a přesný brankový rozdíl (tip 1:2, výsledek 2:3)
7 bodů: trefíš vítěze zápasu/remízu a počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 0:3)
5 bodů: trefíš vítěze zápasu/remízu (tip 1:2, výsledek 0:4)
2 body: trefíš správný počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 3:0)
0 bodů: všechny ostatní varianty (tip 1:2, výsledek 0:0)

Další body do celkového pořadí je možné získávat pozváním kamarádů do hry. Stačí kliknout na přihraj kámoše a poslání odkazu. Až se přidá do hry, získává ten, kdo ho pozval + 10 bodů. Pozvat můžete libovolný počet kamarádů a známých.

Výtah z pravidel hry:

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let, která se zaregistrovala na internetových stránkách www.prihraj.cz a má aktivní účet ve smyslu podmínek pro registraci na internetových stránkách www.prihraj.cz (dále jen "soutěžící"), přičemž podmínka aktivního účtu musí být splněna po celou dobu trvání soutěže🡕 , resp. soutěž🡕 ní období stan🡕 ovené v těchto pravidlech.

Výhra v podobě jackpotu bude výherci odeslána na bankovní účet, který má výherce registrován u organizátora v souvislosti s uzavřením smlouvy o účasti na hazardních hrách, a to nejpozději do čtyřiceti pěti (45) dnů po zveřejnění výherců příslušného soutěž🡕 ního kola. V případě, že výherce nemá u organizátora registrován bankovní účet, je povinen sdělit číslo bankovního účtu nejpozději do tří (3) dnů poté, co bude kontaktován organizátorem s oznámením o výhře, při nesplnění této povinnosti ve stan🡕 ovené lhůtě nárok na výhru zaniká.


Podrobná pravidla hry najdete samozřejmě přímo na Prihraj.cz. Přejeme vám hodně štěstí ve hře.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.12.2021
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře