Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Maraton o 3 miliony u Fortuny

Je tu Maraton o 3 miliony od Fortuny. Fotbalový maraton je rozdělený na dva poločasy a umožní vám stát připojit se se svou radostí ke skutečným světovým vládcům fotbalu. Bude to běh na dlouhou trať. Za dokončení vás čekají jako na správné vytrvalce pořádné odměny. Na koho si vsadíte? Každý si v nabídce jistě vybere to své. Zajisté víte, že se blíží velký fotbalový svátek. Na Fortuně budete prožívat Katarskou jízdu s výjimečnými akce🡕 mi. Ke svému slovu se hlásí Maraton o 3 000 000 korun.

První půlka Maratonu je na programu od 20. listopadu do 2. prosince. Mezi hráče se v ní rozdělí 1,5 milionu korun. Jak si z tohoto koláče peněz urvat? V daném období si stačí vybrat z nabídky předzápasových i LIVE kurzů a vsadit si každý tiket aspoň za 100 Kč s minimálním kurzem 1.8. Čeká na vás také jedna karta se žolíkem, což znamená, že můžete vynechat zápas, nevsadit si, ale stále být ve hře o finální odměnu. Garantováno je minimálně 300 Kč.

Druhá polovina se uskuteční od 3. prosince do 18. prosince. V této půlce se opět rozděluje bank 1,5 milionu korun. A pravidla jsou stejná - během termínu si stačí vybrat z nabídky předzápasových i LIVE kurzů a vsadit si každý tiket minimálně za 100 Kč. Rozdíl je, že tentokrát dostanete dva žolíky - můžete si tedy nevsadit na 2 zápasy. I zde je garantováno 300 Kč.

Takže dohromady jsou to 3 miliony odměn, 3 žolíky a dohromady je tu minimum 600 Kč výhry.

Výhercem soutěže🡕 se stan🡕 e soutěž🡕 ící, který splní výše uvedené podmínky a zároveň splní všechny podmínky stan🡕 ovené v těchto pravidlech potřebné pro získání výhry. Každý soutěž🡕 ící může při splnění podmínek získat maximálně jednu výhru v soutěži🡕 .

Výhry budou výhercům připsány formou bonusu na hráčské konto vedené u organizátora, a to bez zbytečného odkladu po akce🡕 ptaci nabídky.

Počet výherců soutěže🡕 bude oznámen na webových stránkách ifortuna.cz do 3 dnů po ukončení soutěže🡕 .

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let, která uzavřela s organizátorem smlouvu o účasti na hazardních hrách a v souladu s příslušným herním plánem je oprávněna k účasti na hazardní hře kursová sázka.


Mistrovství světa ve fotbale 2022 bude už 22. v pořadí pořádané federací FIFA. Závěrečný turnaj, kam se mužské fotbalové národní týmy probojovaly z kvalifikace se uskuteční v kontroverzním Kataru. Jedná se první světový šampionát dospělých probíhající v arabské zemi a zároveň první mimo tradiční červnový a červencový termín. Kvůli vysokým teplotám, které v Kataru panují v letních měsících, se turnaj hraje mezi listopadem a prosincem. Závěrečného turnaje se zúčastní 32 národních týmů. O 31 míst se bojovalo v kvalifikaci a pouze Katar má účast jako pořádající země zajištěnou předem. Katar původně plánoval pro mistrovství 12 stadionů, ovšem rozpočet se snížil, takže nakonec se bude hrát s osmi stadiony.

Věříme, že si během zápasů mistrovství ve fotbale budete užívat skvělou atmosféru arabské země ať už budete sledovat u televize nebo jste vyrazili na místě. Nezapomeňte, že fortuna sázky můžete provádět třeba i ze svého mobilu přímo na stadionu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 19.11.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře