Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

O 30% vyšší výhry na Fortuna

Těšíte se na nadcházející mistrovství v ledním hokeji a chcete zvýšit své výhry? Už nehledejte! Fortuna🡕 je tu, aby váš zážitek ze šampionátu ještě více umocnila díky své oblíbené akci🡕 "Mistrovský Vítr do Plachet", která nabízí fantastický 30% nárůst vašich kurzů!

Akce probíhá po celou dobu šampionátu, od 12. května do 28. května 2023. V tomto období stačí podávat kombinované sázky (AKO) s minimálně čtyřmi příležitostmi, každou s kurzem minimálně 1,4. Vsadit si můžete až 500 Kč. Jakmile splníte tyto podmínky, můžete na svůj tiket přidat nabídku "Mistrovské navýšení", která navýší vaši potenciální výhru o působivých 30 %!

Tato promo akce🡕 je k dispozici denně a poskytuje vám spoustu příležitostí, jak maximalizovat své zisky a zároveň si užívat šampionát. Ať už tedy sledujete hry na Fortuna🡕 TV nebo sledujete živé aktualizace, využijte této vzrušující nabídky.

Fortuna chápe vzrušení z šampionátu a chce své věrné zákazníky odměnit. Proto vám dávají šanci navýšit své výhry o 30 %! Pamatujte však, že abyste se kvalifikovali na tuto akci🡕 , vaše kombinované sázky musí splňovat minimální požadavky uvedené výše.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud se rozhodnete využít nabídku "Mistrovské navýšení", vyplacení vaší sázky nebude možné. Kromě toho jsou z této akce🡕 vyloučeny určité typy sázek, jako je celkové umístění, střelci gólů a statistiky hráčů.

Fortuna se zavázala k fair play a udržování bezpečného prostředí pro hazardní hry. Vyhrazují si právo na změny v propagační akci🡕 , včetně jejího trvání a podmínek, jakož i na vyloučení účastníků podezřelých z podvodného nebo nekalého chování.

Pokud jste připraveni šampionát vytěžit na maximum a zvýšit své potenciální výhry, připojte se k Fortuně ještě dnes a využijte akci🡕 "Mistrovský Vítr do Plachet". Zaregistrujte se, sázejte a připravte se na vzrušující zážitek z mistrovství v ledním hokeji s možností vyhrát!

Pravidla akce🡕 : "Pokud si Účastník v kterýkoli den akce🡕 vsadí na sportovní hru s uvedenými parametry u Fortuny, bude mu nabídnuta možnost přidat na svůj tiket s kurzem 1,30 sázkovou výhodu. Pokud je sázka uzavřena prostřednictvím aplikace, bude tato nabídka k dispozici v rámci účtu účastníka. Pokud je sázka podána na pobočce, musí účastník před uzavřením sázky informovat zaměstnance o svém úmyslu tuto nabídku využít.

Parametry pro kvalifikační sportovní sázku, kterou lze touto akcí vylepšit, jsou následující:

• Musí se jednat o předzápasovou akumulátorovou sázku s minimálně 4 výběry.
• Minimální kurz pro každou jednotlivou sázku na tiketu musí být 1,4.

U sázek zahrnutých na tiketu využívající vylepšení propagačních kurzů není vyplácení k dispozici. Pokud po podání kvalifikační sázky (pomocí navýšeného kurzu) dojde ke změnám nebo vyhodnocením provedeným podle příslušného Herního plánu, které nesplňují výše uvedené parametry pro využití navýšeného kurzu na tiketu, zvýšený kurz bude odstraněn. z toho lístku.

Nabídku na využití zvýšených kurzů nelze kombinovat s jinými nabídkami, které zahrnují vylepšení kurzů, zejména Bonusové kurzy (všechny propagační bonusy nabízené v této části aplikace), Happy Hours (všechny propagační bonusy nabízené v této části aplikace) a Favorite Plus (všechny propagační bonusy nabízené v této části aplikace). Navíc jej nelze použít, pokud je na tiketu zahrnut některý z následujících typů sázek, přičemž všechny musí být sázky před zápasem:

• Celkové umístění
• Dá gól (do rozhodnutí) - hokej
• Počet bodů (do rozhodnutí) - hokej
• Dá gól (hráč musí nastoupit v základní sestavě) - fotbal/fotbal
• Asistence u gólu, žlutá karta, červená karta (hráč musí nastoupit v základní sestavě)
• Celkový počet bodů hráče (včetně prodloužení) - basketbal
• Celkový počet doskoků hráče (včetně prodloužení) – basketbal
• Celkové asistence hráče (včetně prodloužení) – basketbal

Při splnění stan🡕 ovených podmínek lze navýšené kurzy dle této akce🡕 využít v každém jednotlivém dni trvání akce🡕 až do maximální celkové výše sázek 500 Kč."


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 16.5.2023
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře