Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Online stírací losy od Tipsport

Novinka! Zahrajte si online stírací losy s Tipsportem!

Tipsport, jedna z předních sázkových kanceláří, přináší svým zákazníkům novou formu zábavy - online stírací losy. Tuto novinku můžete najít na webových stránkách Tipsportu, Chance a Korunky, stejně jako v jejich mobilní aplikaci. Tato inovativní možnost je k dispozici pouze pro hráče, kteří preferují hraní za koruny, nikoliv za Nety/goldeny nebo káčka.

Samotné stírací losy jsou oblíbenou formou zábavy a hry po celém světě. Jejich původ sahá až do 70. let 20. století, kdy byly poprvé představeny v USA. Od té doby se stírací losy staly nedílnou součástí mnoha loterií a sázkových her po celém světě.

Tradiční stírací losy jsou tištěné na kartonových nebo papírových tiketech a obsahují skrytá pole s různými symboly nebo čísly. Hráči mají za úkol postupně odkrývat tato pole a doufat, že získají výherní kombinaci. Stírací losy jsou atraktivní svou jednoduchostí a okamžitou gratifikací, protože hráči okamžitě vidí, zda vyhráli nebo prohráli.

S nástupem internetu a online sázení se stírací losy přenesly i do digitálního prostoru. Online stírací losy nabízejí hráčům pohodlnost a jednoduchost, protože je mohou hrát kdykoliv a kdekoli pomocí svého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Jednou z výhod online stíracích losů je širší nabídka různých druhů losů a tematických her. Hráči si mohou vybrat z různých motivů, jako jsou sport, fantasy, dobrodružství a mnoho dalších. Každý los má své specifické pravidla a výplatní tabulky, což přináší rozmanitost a zábavu pro hráče.

S Tipsportem si můžete vybrat z celkem 22 druhů online stíracích losů, které jsou inspirovány tradičními papírovými losy, jež jsou mezi hráči velmi oblíbené. Každý z těchto losů nabízí různou cenu a atraktivní výhry. Například můžete zkusit los 10x VÍCE, který stojí 100 Kč a můžete vyhrát až 5 000 000 Kč. Nebo se můžete vrhnout na los KRÁLOVSKÁ 7, za který zaplatíte 200 Kč a můžete vyhrát až 10 000 000 Kč.

A co novinky? Tipsport vám nabízí i zcela nové online losy, které můžete objevit. Pokud jste sportovní nadšenci, můžete si vyzkoušet Champion pro sportovní nadšence, který stojí pouze 10 Kč a můžete vyhrát až 10 000 Kč. Nebo se pusťte do Amazons, který vás vyjde jen na 20 Kč a můžete získat až 100 000 Kč.

Jak začít hrát? Je to velmi jednoduché. Stačí se přihlásit na svůj uživatelský účet a otevřít sekci s online losy. Poté si vyberte druh losu, který chcete setřít, a klikněte na něj. Samotné stírání losu provádíte jednoduchým listováním, stačí tažením prstem zleva doprava nebo zprava doleva, a tím si vyberete své vlastní číslo. Je to podobné jako na pobočkách Tipsportu. Okamžitě po setření losu se dozvíte, zda jste vyhráli.

Je důležité zmínit, že každý online los má unikátní číslo a je jedinečný, stejně jako papírové losy. Pokud se chcete nejprve seznámit s principem hry, můžete si online losy vyzkoušet i nanečisto zdarma, pro zábavu.

Pokud se chcete pustit do online stíracích losů s Tipsportem, není nutná žádná zvláštní registrace. Stačí mít již existující uživatelský účet u Tipsportu, Chance nebo Korunky. Co se týče zařízení, potřebujete pouze přístup k internetu a můžete hrát na svém počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Takže neváhejte a vyzkoušejte nové online stírací losy od Tipsportu! Stačí se přihlásit, vybrat los a začít stírat. Možná právě vy se stan🡕 ete šťastným výhercem!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.7.2023
📂 Kategorie: Stírací losy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře