Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Sázejte na Mistrovství světa 2022 s Fortuna

Mistrovství světa ve fotbale 2022 je za dveřmi a je čas začít přemýšlet o sázkách.

Pokud si chcete vsadit na mistrovství světa ve fotbale 2022, máme pro vás vše, co potřebujete vědět. Ať už jste zkušený hráč, nebo nováček, Fortuna🡕 pro vás má všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste se před podáním sázky mohli informovaně rozhodnout.

Fortuna je jednou z nejdůvěryhodnějších značek v oblasti online sportovního sázení, a to z dobrého důvodu: nabízí jedny z nejlepších kurzů v oboru a jsou známí svým osobním zákaznickým servisem. Nabízí také širokou škálu možností sázení, takže ať už máte zájem sledovat nebo sázet na jakoukoli hru či sport, mají pro vás vše!

Víme, že sportovní fanoušci mohou být pro své týmy a hráče zapálení - a to se nám líbí! Proto se každý člen týmu Fortuny snaží poskytovat všem zákazníkům individuální služby bez ohledu na to, jaký druh zážitku hledají; ať už chtějí vsadit na dostihy nebo fotbalové zápasy, nebo si třeba dokonce zahrát poker online, když zrovna nesledují zápasy svého oblíbeného týmu naživo v aréně ve svém okolí. Nyní se ale pojďme zaměřit na mistrovství světa ve fotbale v letošním roce.

V Kataru se letos představí celkem 32 týmů rozdělených do osmi skupin po čtyřech. Dva nejlepší z každé skupiny postoupí do vyřazovací fáze, která započne třetího prosince. Mistrovský titul obhajuje letos Francie, která ve finále v roce 2018 porazila Chorvatsko. Bronz si přivezla Belgie a čtvrtá byla Anglie. Historicky první účast má hostující Katar. Teprve podruhé bude hrát Kanada a Wales.

Katar původně naplánoval pro mistrovství dvanáct stadionů, ale po snížení rozpočtu vystačí osm arén. Největšíms tadionem je Lusail s kapacitou 80 tisíc diváků. Ten bude hostit také finálový duel. Druhým největším je Stadion Al Bayt v Al Chúr, který pojme 60 tisíc diváků. Další dva stadiony jsou v Dauhá, tři v Al Raján a jeden v Al Wakrah.

Termíny jsou následující:

První zápas začíná 20. listopadu. Čtyři týdne se pak bude hrát denně než se dozvíme, kdo se stan🡕 e novým fotbalovým králem.
skupinová fáze: od 20. listopadu do 2. prosince
osmifinále: od 3. prosince do 6. prosince
čtvrtfinále: 9. a 10. prosince
semifinále: 13. a 14. prosince
zápas o třetí místo: 17. prosince
finále: 18. prosince

První vyřazovací kolo je na programu od 3. prosince do 6. prosince. Jednotliví vítězové skupin narazí na druhé týmy z dalších skupin a zahrají si o postup do čtvrtfinále. Osmička nejlepších se představí ve dnech 9. a 10. prosince. Semifinálová utkání jsou na programu 13. prosince v Lusail a 14. prosince v Al Chúr.

17. prosince pak Al Rajján uvidí souboj o bronzovou medaili, finále se odehraje 18. prosince od 18:00 na Ikonickém stadionu v pobřežním městě Lusail.

Skupina A – Katar, Ekvádor, Senegal, Nizozemsko
Skupina B – Anglie, Írán, USA, Wales
Skupina C – Argentina, Saudská Arábie, Mexiko, Polsko
Skupina D – Francie, Austrálie, Dánsko, Tunis
Skupina E – Španělsko, Kostarika, Německo, Japonsko
Skupina F – Belgie, Kanada, Maroko, Chorvatsko
Skupina G – Brazílie, Srbsko, Švýcarsko, Kamerun
Skupina H – Portugalsko, Ghana, Uruguay, Jižní Korea

Na ifortuna.cz na vás čeká také předběžná tabulka s kurzy pro jednotlivé zápasy.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 15.10.2022
📂 Kategorie: Kurzové sázení, Poker

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře