Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance je v České republice expertem na sázky i sport. Kurzová nabídka Chance patří celosvětově mezi nejširší a nejkvalitnější služby tohoto typu na trhu. Najdete tu kurzy samozřejmě pro ty nejpopulárnější sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis. Ovšem sázet můžete i na méně obvyklé jako je třeba futsal, plochá dráha, šipky nebo snooker.

Chance také ale kromě sportovních sázek vypisuje také společenské sázky typu - výsledky voleb, vítěz hudební nebo talentové soutěže🡕 nebo třeba populární umělecké či vědecké nominace typu Oskary nebo Nobelovy ceny. Pokud vás víc baví loterie, můžete si samozřejmě na pobočkách Chance zahrát klasickou číselnou loterii, kterou nazývají Korunka.

Kurzové sázení od Chance v sobě kombinuje umění sázkaře dobře tipovat a mít přehled o sportovních výsledcích, ochotu riskovat a samo zřejmě štěstí. Tato sázková kancelář pro své klienty přináší kvalitní služby, širokou kurzovou nabídku, věrnostní systém plný hodnotných cen, ale přitom neusíná na vavřínech a neustále vyvíjí nové produkty, které budou přinášet ještě více radosti ze sázení.

Chance patří mezi trojku největších českých sázkových kanceláří. Je tu s námi už od roku 1991. Začínala jako malá sázková kancelář ve Frídku-Místku. Dnes ji ale najdete už na více než 200 místech po celé české republice. Od roku 2013 je sázková kancelář součástí holdingu Tipsport.

Vstupní bonus je na Chance.cz samozřejmostí. Aktuálně získáte bonus až 2 000 a 200 Kč zcela zdarma na své první sázky. Za sdílení získáte pak až 200 goldenů. V Golden clubu můžete získávat goldeny bez omezení v nejštědřejším věrnostním programu. Sázet s nimi můžete zadarmo nebo si zvýšíte kurz až o 100 %.

Samozřejmostí je dnes také mobilní aplikace, kterou můžete stáhnout ze stránky chance.cz prostřednictvím prohlížeče. Samotná aplikace vám přináší tisíce živých přenosů, největší komunitu sázkařů, tiket arénu, soutěže🡕 , analýzy, statistiky, H2H, tracker, live statistiky a také herní zařízení 777 Vegas.

Jak nabíjet svůj herní profil? Na Chance.cz máte na výběr z mnoha možností platby. Samozřejmostí je klasický bankovní převod nebo platební karta. Nechybí ani rychlé bankovní převody vybraných bank. Z dalších možností je to PayPal, Skrill, Bitcoin, paysafecard a vkládat můžete také v hotovosti na pobočkách Chance. Co se výplaty týče, je možné převádět přímo na bankovní účet, hotově na pobočce, PayPalem, Skril a Paysafecard. S výjimkou Paysafecard nejsou účtovány žádné poplatky ze vkladů. Paysafecard je zpoplatněna 5 %.

Díky tomu, že je Chance součástí hodlingu Tipsport, tak je součástí také nadacetipsort.cz, což je organizace, která realizuje a podporuje projekty pro zlepšení života kolem nás. U tipsportu věří, že když bude zdravá naše krajina, budeme se mít všichni lépe. Proto se také stali součástí projektu Sázíme budoucnost, která se zaměřuje na podporu ochrany životního prostředí a zmírnění dopadů klimatických změn.

Pusťte se do toho. Sázet na Chance můžete 100 % podle sebe a všechny transakce máte pod kontrolou. Vše transparentní.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 26.7.2021
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře