Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipovací soutěže na Tipsport

Tipsport.cz je sázková platforma, která je zaměřena na to, aby svým uživatelům poskytovala nejrůznější možnosti sázení a příležitosti k výhře. V současné době mají pro uživatele k dispozici dvě aktivní soutěže. První soutěž se jmenuje "Jak vystoupáte na vrchol Pyramidy?"Pro účast v této soutěži musí uživatelé vsadit alespoň 50 Kč. Tuto sázku lze uzavřít na fyzické pobočce Tipsport.cz tak, že požádáte obsluhu pobočky o zařazení do soutěže Pyramida, nebo ji lze uzavřít online či prostřednictvím mobilní aplikace. Na typu vsazené sázky nezáleží, ale musí splňovat minimální požadovaný kurz. Do soutěže se započítávají předzápasové sázky i sázky live a uživatelé mohou libovolně přepínat mezi sázením osobně na pobočce a online. Do soutěže se započítávají i sázky uzavřené prostřednictvím Nety.

Soutěž Pyramida se skládá z 10 kol a v každém kole musí uživatel splnit požadovaný kurz, který se v každém dalším kole zvyšuje. Pokud uživatel v daném kole nesplní požadovaný kurz, bude vyřazen z dané pyramidové soutěže a musí zahájit novou. Pokud však požadované šance nebudou splněny kvůli zrušené příležitosti, uživatel bude mít jeden život na pokračování v této pyramidě. Konečný kurz na sázku uzavřenou v soutěži Pyramida bude vypočítán jako výhra/vklad zaokrouhlený na dvě desetinná místa a tento výpočet určí, zda uživatel postoupí do dalšího kola či nikoli.

V případě Extratipu se kurz počítá bez Extratipu. Pokud uživatel použije cashout, bude sázka považována za sázku, jako by k cashoutu nedošlo, a pro účely soutěže Pyramida musí být plně úspěšná.

Minimální kurzy požadované pro každé kolo a ceny za splnění těchto kurzů jsou následující:

kolo – 1.1
Kolo – 2,0
Kolo – 3,0
Kolo – 4,0 – 50 Nety
Kolo – 5,0 – 100 Nety
Kolo – 6,0 – 200 Nety
Kolo – 7,0 – 15 000 Nety
Kolo – 8,0 – 200 000 Nety
Kolo – 9,0 – 2 000 000 Kč
Kolo – 10,0 – minimálně 15 milionů Kč

Uživatelé mohou hrát až pět soutěží Pyramid najednou, ale v každé soutěži mohou vsadit pouze jednu sázku denně. Na dokončení jedné pyramidové soutěže má uživatel 30 dní, ale nemusí sázet každý den. Všech 10 kol jedné pyramidové soutěže musí být dokončeno do 30 dnů, které se začínají počítat den po podání první sázky dané pyramidy.

Status každé soutěže Pyramid najdete v soutěžní sekci platformy Tipsport.cz a kolo, do kterého se každá sázka započítává, najdete přímo na sázce samotné. Uživatelé budou postupovat koly po sobě a nemohou žádná kola přeskočit. Soutěž je otevřena uživatelům v České republice a výhry budou vypláceny v českých korunách.

"Tipujeme s Tipsportem"


• "Tipujeme s Tipsportem" je soutěž pro všechny sportovní sázkaře, kteří chtějí předvést své sázkařské umění a vyhrát velké ceny.

• Aby se hráči mohli zúčastnit, musí uzavírat sportovní sázky na webu nebo v aplikaci Tipsport. Soutěž je otevřena všem typům sázek, včetně předzápasových a live sázek.

• Body se získávají na základě vsazené částky, s minimální sázkou 50 Kč. Čím vyšší je kurz sázky, tím více bodů získáte.

• Soutěž probíhá na měsíční bázi a hráči mohou sledovat svůj postup a umístění v žebříčku prostřednictvím sekce "Tipujeme s Tipsportem" na webu Tipsportu.

• Na konci každého měsíce dostanou nejlepší hráči ceny, včetně peněžních odměn a dalších exkluzivních dárků.

• Účastníci mohou uzavírat sázky a získávat body po celý měsíc, ale musí zajistit splnění požadavku na minimální sázku 50 Kč.

• Účastí v "Tipujeme s Tipsportem" mají hráči nejen šanci vyhrát velké ceny, ale také zlepšit své sázkařské dovednosti a strategie.

• Tak proč čekat? Začněte sázet ještě dnes a ukažte světu, co ve vás je, v napínavé soutěži Tipujeme s Tipsportem na Tipsport.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.2.2023
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře