Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipsport bonusy

Tipsport.cz nabízí aktuálně 3 bonusy pro hráče.

Prvním bonusem je bonus vstupní. O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete svůj první vklad na plnohodnotný ověřený herní účet. Bonus získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti na jakékoliv pobočce tipsportu. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč. Pro získání je třeba nejdřív prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám započítává každý den součet částek v minimální výši 500 Kč. Prvním krokem je tedy registrace. Abyste mohli využívat bonus za vstup co nejdříve, bude vám vyplácen po částech. Po prosázení 1000 Kč vám na herní účet bude vyplacena první 100 Kč.

Další bonusy se odehrávají v takzvaných Netech, což je herní měna na vašem účtu na Tisportu. Nety můžete získat za každý tiket vsazený v korunách. Ano za každý tiket ať už se věnujete předzápasovým sázkám, live tipování nebo kombinujete obě varianty. Platí přitom také, že za vyšší kurzy dostáváte více netů. Nety jsou odměnou v soutěž🡕 ích. Zapojit se můžete do Tipligy, tipcupu, Tipbanku nebo Pyramidy. Nety fungují stejně jako reálné peníze v prostředí tipsportu. Na pobočkách za ně koupíte kurzovou nabídku nebo týdenní statistiky Info. Být v Tipkontu se vyplatí.

Každý sázející získává v případě splnění podmínek za kurzové sázky uzavřené v korunách bonus v podobě Netů. Jeden net se rovná jedné koruně. Nety se v rámci Tipkona připíšou v okamžiku vyhodnocení sázky a jejich hodnota se tvoří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek na jednom tiketu.

Předzápasové sázky

Celkový kurz sázky Nety z vkladu (připsané na Tipkonto)
> 20: 2 %
> 100: 5 %
> 500: 10 %
> 2000: 15 %
> 5000: 25 %

Mix a Live sázky

Celkový kurz sázky Nety z vkladu (připsané na Tipkonto)
> 1,5: 0,10 %
> 3: 0,20 %
> 10: 0,50 %
> 25: 2 %
> 50: 10 %

Každý sázející může získat za své sázky v rámci jednoho kalendářního dne 100 Netů. Ty pak může sázející použít v jakékoliv sázce. V případě, že je sázka výherní, získá sázející výhru normálně v korunách. Nety je možné použít k úhradě SMS s vyhodnocením sázky. Cena jedné SMS je 1 Net.

Posledním tisport bonusem jsou Nety za sdílení. Za sdílení tu získáváte Nety. Sdílet můžete tikety, anylýzy na sociálních sítích, sázkařských diskuzních fórech a jiných webech. Za každého nového zákazníka, který se zaregistruje po prok liknutí Vámi nasdíleného odkazu na tiket nebo analýzu provede vklad na svůj herní účet, získáváte odměnu v Netech. Abyste se mohli zapojit, musíte být zaregistrovaní a přihlášení do svého herního konta. Počet získaných Netů závisí na počtu klientů, které přes nasdílené odkazy přivedete. Odměny jsou odstupňované do několika hladin, které jsou uvedené v tabulce. Čím víc zákazníků přivedete, tím vyšší bude vaše odměna za jednoho klienta:

1 - 6 klientů: 100 Netů za klienta
7 - 11 klientů: 125 Netů za klienta
12 - 21 klientů: 150 Netů za klienta
22 - 101 klientů: 175 Netů za klienta
102 a více klientů: 200 Netů za klienta

Nety můžete začít sbírat už po registraci, ovšem obdržíte je až ve chvíli, kdy provedete svůj první vklad.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.9.2021
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře