Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipsport (tipsport.cz)

Tipsport je provozovatelem kurzových sázek na sportovní události v České republice. Společnost vznikla v roce 1991 v Berouně. Od otevření první pobočky tedy uplynulo bezmála 30 let a dnes je Tipsport jedním z největších provozovatelů kurzových sázek v České republice. Firma hojně podporuje český sport – je generálním sponzorem české hokejové ligy, je oficiálním sázkovým partnerem české 1. fotbalové ligy, je sponzorem slovenské hokejové extraligy, titulárním partnerem české nejvyšší florbalové superligy a angažuje se i v dalších soutěž🡕 ích. Tipsport můžete navštívit na pobočce nebo na tipsport.cz.

Tipsport mění svět kurzového sázení. Jedná se o jedinečnou sázkařskou komunitu, která umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci. Společnost dominuje českému trhu a zároveň výrazně překračuje jeho hranice. Drtivá většina sázek je dnes přijímána on-line a tomu odpovídá také technologické zázemí společnosti. Vlastními řešeními šíři nabídky i hladinou kurzů se Tisport neměří jen na domácím, ale také na globálním trhu.

Základem jsou live sázky, kde můžete okamžitě reagovat na změny kurzů a něco málo si při troše štěstí vydělat. Zároveň můžete na stejném místě okořenit svůj zážitek z fandění konkrétnímu týmu. Vždyť nejsladší výhra je taková, kterou můžete sdílet se svým týmem nebo oblíbeným sportovcem.
Založení online účtu je jednoduché. Ovšem stejně budete muset navštívit pobočku Tipsportu a předlit svůj doklad totožnosti pro ověření minimální věkové hranice pro zahájení sázení. Po dokončení registrace můžete začít nabíjet svůj účet penězi a používat třeba také mobilní aplikaci. Ta je dostupná prostřednictvím Appstore nebo Google play obchodu. Aplikace nabídne dokonalý přehled o vašem kontu, pohodlné a bezpečné sázení s kompletní kurzovou nabídkou kdekoli a kdykoliv, tisíce živých přenosů s live sázkami. Připojit se můžete kdekoliv a kdykoliv k největší komunitě sázkařů, účastnit se soutěž🡕 í, mít po ruce analýzy, fórum a Tiket arénu. Zároveň můžete hrát online ruletu a další hry.

V sekci Vegas najdete klasické kasinové hry – automaty a ruletu. K dispozici je tolik designů, že si vybere opravdu každý a nebudete si nikdy nudit.

Pokud se rozhodujete, zda si otevřít své hráčské konto u Tisportu, pak bychom vám měli také říct, jaké na vás čekají bonusy. Pokud dokončíte plnohodnotnou registraci – tedy včetně ověření věku. O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete svůj první klad na plnohodnotný herní účet. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % prvního vkladu do výše 50 000 Kč. Pro získání vstupního bonusu je třeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1,5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální hodnotě 500 Kč.

Další možností, jak získat bonus jsou nety za sdílení. Nety získáváte zdarma za sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích, sázkařských diskuzních fórech a dalších webech. Za každého nového zákazníka, která se zaregistruje po prokliknutí Vámi nasdíleného odkazu na tiket nebo analýzu a provede vklad na herní účet opět získáte hodnotu v Netech. Více o netech a jejich využití se dozvíte na Tisport.cz.

Každý sázející také dostává v případě splnění podmínek za kurzové sázky nety. Nety se připíšou v okamžiku vyhodnocení sázky a jejich hodnota se tvoří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek.
Přejeme vám spoustu štěstí při sázení na Tisport.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.6.2019
📂 Kategorie: Firmy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře