Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Získejte 300 Kč a bavte se online na Tipsport.cz

Hledáte nové vzrušení při sázení? Tipsport.cz vám přináší možnost získat 300 Kč a bavit se při sázení online. Registrace z pohodlí domova vám zabere jenom pár minut.

Chcete se vydat do vzrušujícího světa sportovních sázek a online casina? Ifortuna🡕 .cz pro vás má zkratku. Vše zvládnete během pár minut z pohodlí vašeho domova. Stačí mít jednu z partnerských bank Fortuny a postupovat podle návodu. Čeká na vás bonus 300 Kč a další bonusy.

Jak na to? Je třeba vyplnit registrační formulář na ifortuna.cz. Tam zadáte své údaje a vyberete si jeden z několika prvotřídních vstupních bonusů. Pak už jen čekáte na potvrzovací e-mail. Pokud dorazí, stačí zaslat na zaslaný odkaz a dočasné konto je připraveno k prvnímu přihlášení. Toto dočasné hráčské konto je funkční 10 dnů. Abyste mohli zůstat dlouhá léta, pak už je třeba udělat jen 3 malé krůčky.

Své potvrzovací údaje už máte zadané. Teď je na čase ověřit své bankovní účty, platební metodu. Máte na výběr ze dvou možností - buď si přidáte platební kartu nebo bankovní účet. Případně oboje.

Pár minut je za vámi a zbývají vám už jen dva poslední tahy. To už zvládnete. Nejprve je třeba si nastavit herní limity. Ty jsou tu pro vaše bezpečí a pohodlí. Jsou tu proto, aby zabránili vaší herní závislosti převzít kontrolu nad vaší zábavou. A pak je tu závěrečný bod. Čtvrté zelené políčko vznikne tak, že ověříte svou identitu. Bývalo dlouho zvykem, že identita se ověřovala osobně přímo na pobočkách. Ale na ifortuna.cz pro vás mají mnohem modernější a komfortnější řešení než čekat, až budou pobočky opět otevřeny. Pokud jste klienty bank: Česká spořitelna, Air Bank, Moneta, KB, ČSOB, Equa bank nebo Poštovní spořitelny, pak ověříte svou identitu online na pár kliknutí.

Máte hotovo? V tom případě si můžete pogratulovat. Máte plnohodnotné hráčské konto a nemusíte běžet na pobočku. Navíc v této fázi získáte rovných 300 Kč a to je jen začátek. pokud splníte podmínky vstupního bonusu, který jste si vybrali, můžete se radovat z dalších peněz do hry.

Vstupní bonusy dostupné na iFortuna.cz

VSAĎ A ZÍSKEJ NÁSOBEK;

BONUS NA VKLAD;

CASINO BONUS;

VSAĎ A ZÍSKEJ NÁSOBEK + ZATOČENÍ ZDARMA;

ZÍSKEJ ZATOČENÍ ZDARMA;

BONUS NA PRVNÍ TIKETY DO LOTERIE;

ZÍSKEJ DRES;

100% BONUS AŽ 1.000 KČ NA VKLAD;

BALÍČEK 50.000 KČ;

THEMAG500.

Výše vstupního bonusu bude vypočtena jako Fortunou stan🡕 ovený násobek počátečního vkladu vloženého na Konto nového sázejícího podle parametrů nabídnutého bonusu. Pro přiznání vstupního bonusu je vždy třeba, aby počáteční vklad ze kterého se vypočítává výše bonusu, vložil Nový sázející na konto nejpozději do sedmi dnů od data aktivace vstupního Bonusu a to ve formě jediné finanční transakce. Pro získání tohoto vstupního bonusu je nutné, aby Nový sázející uzavřel u Fortuny sázky v celkové hodnotě počátečního vkladu, respektive částky, která odpovídá nabídnutému bonusu, pokud je počáteční vklad vyšší, než je výše nabízeného bonusu. První kvalifikační sázka, která bude splňovat stan🡕 ovené podmínky tohoto vstupního bonusu, musí být novým sázejícím uzavřena nejpozději do dvou dnů ode dne připsání počátečního vkladu na konto.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 25.5.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře