Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Hrajte Tipovačku o 7 mega u Tipsportu

Připravte se na hokejovou Tipovačku roku s Tipsportem!

Ahoj všichni hokejoví nadšenci! Pokud vás baví nejen sledovat zápasy, ale i předvídat výsledky, mám pro vás skvělou novinku. Tipsport.cz spouští Tipovačku Mistrovství světa v ledním hokeji, která se hraje na našem území, a vy můžete být u toho. Celkový jackpot? Nemastných neslaných 7 milionů Netů! Takže, pokud máte v plánu být součástí těch 60 000 nejlepších tipérů, můžete si odnést pořádný balík.

Jak to celé funguje?

Tipovačka má 15 kol, kdy tipujete přesné výsledky všech zápasů na turnaji v Praze a Ostravě. Prvních pět kol můžete tipovat už teď, takže neváhejte a zapojte se! Ve hře jsou v každém kole peníze – od 50 tisíc do 200 tisíc Netů. Jde o to být přesný a rychlý, protože jak víme, v ledním hokeji může jediný gól, ba dokonce jediná střela rozhodnout o osudu celého zápasu. A vy můžete být tím, kdo přesně odhadne, jak to dopadne.

Hvězdní účastníci – Šapovaliv vs. Mešár

Přidává se i trocha koření v podobě souboje mezi dvěma talentovanými hokejisty – Matyášem Šapovalivem z Čech a Filipem Mešárem ze Slovenska. Oběma mladým puškám budete moci v průběhu turnaje porovnávat vaše tipy. Matyáš, obávaný pro své vhazování a skvělou hru, a Filip, hvězda slovenského hokeje, který exceluje jak v gólových příležitostech, tak v asistencích. Kdo z nich bude lepší? A dokážete tipovat lépe než oni?

Interaktivní prvky a zapojení fanoušků

Nejenže se můžete zapojit do tipování a vyhrávat skvělé ceny, ale také máte jedinečnou příležitost sledovat a porovnávat vaše tipy přímo s výkony profesionálních hokejistů. Tato interaktivní stránka soutěže🡕 přidává další rozměr zábavy. Jak se Šapovaliv s Mešárem postaví proti světovým týmům na ledě, můžete v reálném čase vidět, jak se vaše predikce staví proti jejich skutečným výkonům. S touto vrstvou interaktivity se Tipovačka stává nejen testem vašich hokejových znalostí, ale i vzrušujícím způsobem, jak se přiblížit k akci🡕 .

Co je v sázce?

Nejlepší tipér si odnese 500 000 Netů. Ano, čtete správně, půl mega jen pro jednoho vítěze! Ale nebojte, i když nebudete úplně na vrcholu, stále můžete vyhrát skvělé ceny. Celkem se odmění 60 000 tipérů, takže šance na výhru je více než lákavá.

A co víc?

Kromě Tipovačky se můžete těšit i na soutěž🡕 o 2024 vstupenek na mistrovství, 15 milionů Netů a stylové Pasta bundy🡕 . Ale to není vše! Brzy spustíme i Fantasy ligu, kde si budete moci sestavit svůj vlastní tým a bojovat o 3 miliony Netů a luxusní BMW 430i xDrive Gran Coupe. Tady se opravdu vyplatí být fanouškem hokeje!

Tak co, jste připraveni?

Zapojit se můžete jednoduše registrací na Tipsport.cz a sledováním záložky SOUTĚŽE, kde najdete vše potřebné k účasti. A nezapomeňte, že všechny zápasy MS si užijete živě. Jaká to bude paráda, když si budete moci všechny ty hokejové duely užívat nejen jako divák, ale i jako aktivní účastník této mega Tipovačky.

Tak neváhejte, zapojte se a ukážete všem, že když jde o hokej, jste skutečnými odborníky. A možná právě vy odjedete z tohoto šampionátu nejen s plnými rukami zážitků, ale i s těmi nejlepšími cenami. Hodně štěstí!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 7.5.2024
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře