Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Vyhrajte 1 000 000 Kč u sázkové kanceláře Fortuna

Soutěž "Zlatý tiket" na ifortuna.cz je v plném proudu! Tato akce🡕 přináší šanci na skvělé výhry a vzrušení sázení na své oblíbené sportovní události. Ať už jste zkušený sázkař nebo teprve začínáte, tato soutěž🡕 vám nabízí možnost vyhrát ceny, které vás určitě potěší. Sledujte své tikety, vsaďte si na své favority a uvidíte, jak se vám daří v soutěži🡕 "Zlatý tiket" na ifortuna.cz.

Jak se do soutěže🡕 dostat?

Nejdříve se musíte přihlásit na svůj účet na ifortuna.cz. Pokud ještě nemáte účet, není to žádný problém! Stačí se zaregistrovat v několika jednoduchých krocích. Po přihlášení budete moci aktivovat bonus a vsadit nejpozději do pondělí 2. října do 9:30 hodin a to minimálně za 400 Kč. Sázky musí být tikety AKO nebo Malá domů s alespoň třemi příležitostmi a s minimálním kurzem každé příležitosti 1.5.

Jaké jsou pravidla soutěže🡕 "Zlatý tiket"?

Soutěž je organizována společností FORTUNA GAME a.s. a probíhá od 25. září 2023 od 10:00 hodin do 2. října 2023 do 9:30 hodin. Do soutěže🡕 se může zařadit každý hráč, který má účet na ifortuna.cz a není v režimu Dočasného konta.

Každý soutěž🡕 ící obdrží bonusovou nabídku, kterou musí akce🡕 ptovat a splnit její podmínky do uvedeného termínu. Po uzavření sázek v celkové výši 400 Kč dle určených parametrů obdrží soutěž🡕 ící bonus ve formě 5 000 věrnostních bodů na Hazardní hru kurzová sázka a zároveň se zúčastní slosování o skvělé výhry.

Co můžete vyhrát?

Hlavní cena je "Zlatý tiket", ale soutěž🡕 ící mohou získat také Apple AirPods Pro, bonusy v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč, 500 Kč, 100 Kč, 100 volných zatočení (free spins) v technické hře Fortuna🡕 :Liga, 50 volných zatočení, 2 000 věrnostních bodů na kurzové sázky a 10 volných zatočení.

Soutěž "Zlatý tiket" na ifortuna.cz nenabízí jen vzrušující ceny, ale také skvělou příležitost pro všechny sázkové nadšence zkoušet štěstí na své oblíbené sportovní události. Máte-li oblíbený tým nebo sportovní událost, na kterou věříte, že vyhraje, tato soutěž🡕 vám poskytuje dokonalou příležitost vsadit a zároveň soutěži🡕 t o úžasné výhry. Užijte si napětí, sledujte své tikety a možná právě vy se stan🡕 ete jedním ze šťastných výherců "Zlatého tiketu".

Jak budou vyhlášeni výherci?

Výherci budou určeni slosováním, které proběhne v sídle společnosti Fortuna🡕 nejpozději do tří dnů od konce období soutěže🡕 . Výherci hlavní ceny budou kontaktováni telefonicky nebo prostřednictvím SMS na kontaktní údaje, které si u Fortuny zaregistrovali. Ostatní výherci obdrží své výhry na svůj účet na ifortuna.cz.

Výsledky soutěže🡕 budou také zveřejněny na webových stránkách ifortuna.cz.

Nezapomeňte, že pro účast v soutěži🡕 musíte mít aktivní účet na ifortuna.cz a vsadit nejpozději do pondělí 2. října do 9:30 hodin. Po splnění podmínek obdržíte nejen věrnostní body, ale také šanci na výhru v soutěži🡕 "Zlatý tiket". Takže pokud jste připraveni vsadit a současně získat šanci na fantastické ceny, neváhejte a zapojte se do této vzrušující soutěže🡕 na ifortuna.cz. Přejeme vám hodně štěstí a mnoho zábavy při sázení!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 26.9.2023
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře