Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Jaké lze získat bonusy u Synot Tip?

Získejte výhody a bonusy na Synottip.cz!

Synottip.cz je online herní platforma, která nabízí širokou škálu her a sázkových možností. Pro nové hráče jsou k dispozici atraktivní bonusy, které mohou zvýšit jejich zážitek a šance na výhru.

Pro začátek je zde bonus ve výši 50,- Kč za dočasnou registraci. Jakmile se dokončí dočasná internetová registrace, hráč obdrží 50 BENEFIT bodů na své bodové konto. Tento bonus je dostupný pouze při první registraci u SYNOT tipu.

Další výhody lze získat za ověření identity a bankovního účtu. Po ověření všech povinných údajů podle zákona a ověření bankovního účtu obdrží hráč dalších 200 BENEFIT bodů za ověření údajů a 250 BENEFIT bodů za ověření bankovního účtu. Tato odměna je platná pouze pro první vytvořenou registraci u SYNOT Tipu po ověření identity a bankovního účtu.

SYNOT TIP také nabízí program věrnostních bodů BENEFIT bodů. Za každou sázku, kterou hráč provede, získává BENEFIT body, které lze později převést na peníze nebo využít pro získání věcných odměn. Hodnota 1 BENEFIT bodu při vkladu do hry je 1 Kč. K dispozici je také možnost směny BENEFIT bodů za dárkové poukázky do obchodní sítě DATART.

Hráči mohou také získat výhody a bonusy prostřednictvím svého herního chování. Například při kurzovém sázení získávají hráči body na základě hodnoty vyhodnoceného tiketu. Bodování se liší podle úrovně zákazníka (bronzový, stříbrný nebo zlatý). Stejně tak je možné získat rakeback bonusy při hraní pokeru.

Pro dosažení vyšších úrovní zákaznického programu je třeba dosáhnout určitého počtu BENEFIT bodů. Každý týden se zhodnocuje, zda hráč splnil podmínky pro postup na vyšší úroveň.

Bonusy jsou také dostupné v online casinu na synottip.cz. Noví hráči mohou získat vstupní bonus rozdělený do čtyř samostatných částí.

Pro nové hráče online casina na synottip.cz je k dispozici vstupní bonus rozdělený do čtyř samostatných částí. Tento bonus je k dispozici pouze při prvním vkladu do online casina.

První vklad: Při prvním vkladu na účet online casina získá hráč 100% bonus až do výše 5 000 Kč. To znamená, že pokud hráč vloží například 2 000 Kč, obdrží dalších 2 000 Kč jako bonus, čímž má celkově 4 000 Kč k dispozici pro hraní.

Druhý vklad: Při druhém vkladu hráč získá 50% bonus až do výše 5 000 Kč. Například při vkladu 4 000 Kč hráč získá bonus ve výši 2 000 Kč.

Třetí vklad: Při třetím vkladu hráč získá 75% bonus až do výše 5 000 Kč. Například při vkladu 3 000 Kč hráč získá bonus ve výši 2 250 Kč.

Čtvrtý vklad: Při čtvrtém vkladu hráč získá 100% bonus až do výše 5 000 Kč. Například při vkladu 2 500 Kč hráč obdrží bonus ve výši 2 500 Kč.

Pro získání těchto bonusů je třeba provést minimální vklad ve výši 100 Kč a splnit podmínky pro otočení bonusu (tzv. wagering requirements), které se liší v závislosti na typu hry. Hráč musí vsadit určitý početkrát hodnotu bonusu, než bude moci vybrat výhry získané s tímto bonusem.

Je důležité si přečíst pravidla a podmínky spojené s bonusy na synottip.cz, abyste se seznámili s veškerými podrobnostmi a pravidly pro jejich použití.

Podle poskytnutých informací, zde jsou další podrobnosti o bonusech pro kurzové sázky:

Získej 100% bonus po dokončení úplné registrace ve výši svého prvního vkladu a to do maximální výše 10 000 Kč. První vklad na konto musí být proveden do 10 dnů od dokončení úplné registrace. Pokud vklad není proveden do této doby, nárok na vstupní bonus zaniká a není možné ho vymáhat.
Po provedení prvního vkladu máš 90 dnů na vsazení alespoň 6násobku hodnoty vkladu. Pokud splníš tuto podmínku, máš nárok na 100% bonus.

Aby sis nemusel čekat na dosažení cílové mety, první část odměny dostaneš po prosázení 1,5násobku hodnoty vkladu. Další části odměny získáš po dosažení 3násobku, 4,5násobku a 6násobku prvního vkladu. Do výpočtu odměny jsou zahrnuty AKO sázky (kombinované sázky), které po vyhodnocení obsahují všechny události s minimálním kurzem 1,25 a více. Minimálně taková AKO sázka musí obsahovat čtyři události. Žádná událost na tiketu nesmí mít kurz 1 a celkový kurz tiketu musí být alespoň 2,44.

Pouze sázky hrazené z I-konta, které nebyly předčasně vyplaceny, se započítávají do splnění bonusových podmínek. To znamená, že se nezapočítávají cashout sázky, sázky za body, volné sázky a sázky s kurzem 1 po vyhodnocení.

Bonus se aktivuje automaticky po dokončení úplné registrace.

Kromě toho je zde možnost sbírat BENEFIT body za každou sázku a stát se stříbrným nebo zlatým zákazníkem. Body se převádějí na peněžní prostředky nebo je lze směnit za dárkové poukázky do obchodní sítě DATART. Konverze bodů na peníze má nižší hodnotu než vklad do hry.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 17.6.2023
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře