Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Kontrola tiketu Tipsport

Pro sázení je spousta různých důvodů. Většina lidí to má jako neškodnou zábavu. Jednoduše si chtějí užít zábavu u televize nebo na stadionu se svým oblíbeným týmem a přidat trochu osobního zisku k nadšení z výhry svého týmu. Další kategorie lidí to vidí jako příležitost k výdělku. Mají různé strategie a sázení je pro ně prostě život. A někdo to prostě zkusí jen tak. Všichni se ale nakonec sejdou na jednom místě – budou si ověřovat výsledky svých vsazených ticketů.

Výsledky jednotlivých sportovních událostí a zápasů naleznete na Tipsport.cz v kategorii výsledků. Filtrovat zde můžete jednoduše podle data nebo podle sportu. Využít můžete také vyhledávání, pokud se vám jinak nedaří vyhledat váš zápas.

Některé z výsledků zápasů můžete rozkliknout dále a dostat se na ještě detailnější popis výsledků. To může být u některých sázek důležité, protože se dá sázet na mnoho různých aspektů zápasu.

Samotná kontrola výherního ticketu u Tipsportu je jednoduchá. Na dolní straně webové stránky najdete tlačítko "Kontrola tiketu". Tam stačí zadat kontrolní číslo a číslo pobočky. Vsadili jste online? Pak jsou výsledky každé sázky dostupné přímo v profilu. Pokud používáte mobilní aplikaci Tipsportu, budou vaše tickety včetně výsledků zobrazeny přímo v ní.

Používání mobilní aplikace Tipsportu má celou řadu dalších výhod. Máte kdykoliv přehled o svých vsazených penězích. Víte, kolik jste vyhráli a prohráli, které peníze už vám byly vyplaceny a které ještě ne. Zároveň se dozvíte, zda už jste splnili podmínky pro získání vstupních a dalších akčních bonusů.

Tipsport rozhodnými kroky mění svět kurzového sázení. V prostředí jedinečné sázkařské komunity umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet vzájemně inspiraci. Společnost, která dominuje českému trhu, tak zároveň výrazně překračuje jeho hranice. Tipsport je dnes mezinárodním holdingem s 3000 zaměstnanců, kteří v Česku pracují pro značky Tipsport a Chance a na Slovensku pro značku Tipsport.

Sázet můžete samozřejmě stále také na pobočce. Tam si vyberete z nabídky umístěné na stěnách nebo ve složkách na stoku či pultu. Opíšete si číslo zápasu na papír, který je vždy k dispozici a přidáte svůj tip. Pokud nemáte registraci, předložíte občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a na místě se zaregistrujete. Číselné loterie je pak možné sázet i bez registrace. Pak už jen předáte za přepážkou lístek se svými tipy a obdržíte ticket. Můžete si počkat na konec zápasu na pobočce nebo jít domů. Při příští návštěvě předložíte tiket a bude vám vyplacena výhra. I tento tiket si můžete ověřit na internetu v políčku, které už jsme vám popsali. Nebo můžete počkat na překvapení až na pobočce. Jejich mapu najdete také na Tipsport.cz včetně otevírací doby každé z nich.

Ať už se rozhodnete sázet na pobočce, online na internetu nebo prostřednictvím mobilní aplikace, věříme, že to pro vás bude hračka, a hlavně budete mít při svém sázení štěstí a užijete si spoustu zábavy. Držíme Vám palce.

DODATEK: Existují také externí weby, kde je možné ověřovat výsledky vsazených ticketů. Svou informaci tak můžete najít tak například na kontrola-tiketu.cz, kurzovesazeni.com, kontrolavysledku.cz, betarena.cz, vyhraljstem.cz, loterie-tikety.cz a další. Doporučili bychom vám ale raději navštívit přímo Tipsport.cz. Je to bezpečnější a zajisté také spolehlivější.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 6.9.2019
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře