Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Maxi-Tip (maxitip.cz)

Firma Maxi-Tip je tu pro ty, kteří mají rádi živé sázky. Firma je trochu výjimečná. Staví na matematických modelech pravděpodobnosti a je tak schopná přijímat sázky i v jednotkách milionů, korun, které ostatní sázkové kanceláře běžně odmítají. Maxi tip byla v roce 2018 třetí největší sázkovkou v České republice. Společnost vznikla v roce 1998 tenistou Jiřím Novákem. Stávající vedení ji v roce 2012 zakoupilo a vyneslo mezi nejvýznamnější hráče českého sázkového trhu. Jejich web můžete najít na Maxitip.cz. Má také mobilní verzi.

Aktuálně má Maxitip 20 tisíc registrovaných klientů, 155 poboček a obrovský potenciál pro další růst. Základem jsou samozřejmě kurzové sázky, a to jak běžné sázky nebo sázky live. Právě sázky live jsou stále oblíbenější. Mohou být skvělým nástrojem pro malý výdělek, ale také mohou zvýšit radost z výhry týmu, kterému fandíte. Není nic lepšího než dobrý pocit z výhry svého týmu okořenit nějakým zajímavým finančním bonusem. Na rozdíl od konkurence nenabízí maxitip kasínové hry – zaměřuje se čistě na sázení na sportovní utkání.

Zajímavá je možnost registrace z pohodlí domova. Jak jistě víte, české zákony vyžadují u online sázení ověření totožnosti a především věku. Pokud máte již založený herní účet a nechce se vám nikam chodit, může vám Maxi-tip s registrací pomoci. Proškolený kurýr s vámi provede na smluveném místě ve smluvenou dobu všechny potřebné kroky, které budou třeba, abyste mohli začít sázet bez omezení a vyhrávat s MaxiTipem. Stačí mít u sebe jeden doklad totožnosti.

Pojďme se ale podívat na bonusy, které vás u Maxitip.cz čekají. Startovací bonus až do tisíce korun je takový, na který má nárok každý sázející. Výše bonusu je od 200 Kč do 1 000 Kč a je stan🡕 oven částkou, která se rovná 100 % vkladů, které učiní sázející do 5 dnů od vzniku trvalého konta. Sázející musí získat rvalé konto, musí provést minimálně 1 vklad do 5 dní od vzniku a minimální výše vkladů musí být 200 Kč.

Další bonus je Vstupní bonus. Každý klient má možnost přijmout a tím získat vstupní bonus. Pro přijmutí stačí zaškrtnout políčko ANO při prvním peněžním vkladu na svůj herní účet. Vstupní bonus je stan🡕 oven ve výši 200 % z hodnoty prvního vkladu do výše 100 000 Kč.

Dále tu máme věrnostní bonus. Ten je kalkulován týdně a je ve výši 100, 200, 500 a 1000 korun. Odvíjí se od toho, jak často a jak hodně sázíte. Doporučujeme si přečíst reprezentativní příklad.

Tím ovšem bonusy nekončí. Také jetu zůstatkový bonus, který činí až 10 000 Kč měsíčně. Každý sázející na něj má nárok. Bonus je kalkulován měsíčně a je ve výši 0,5 %. Počítá se ze stavu herního konta hráče na konci měsíce či z objemu vyhodnocených sázek v daném měsíci.

A nakonec je tu bonus za přivedení kámoše. Stačí málo. Zadejte e-mail, bude zaslána pozvánka kamarádovi. Jakmile se kámoš zaregistruje a vloží na své trvalé konto 500 Kč, získáte bonus 500 Kč. Počet kámošů není nijak omezen.

Přejeme hodně štěstí ve hře.

🕙 Přidáno 28.6.2019
📂 Kategorie: Firmy, Bonusy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře