Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Nety za sdílení tiketů na Tipsport.cz

Sázíte rádi a chcete dostat nějaké ty peníze na sázení bez toho, abyste museli vkládat vlastní peníze na svůj herní účet? Tipsport má řešení. Budete ale muset trochu pracovat, abyste tyhle body na prosázení zdarma získali. Tedy na Tipsportu jim říkají NETy.

Díky programu Nety za sdílení můžete získat zdarma NETy. Co sdílíte? Sdílíte tikety a analýzy na sociálních sítích jako jsou Facebook, Titter nebo i na sázkařských diskusních fórech a jiných webech. Za každého nového zákazníka, který se zaregistruje po prokliknutí Vámi sdíleného odkazu na tiket nebo analýzu a provede vklad na svůj herní účet, získáte odměnu v Netech. Abyste se mohli zapojit, musíte se nejprve přihlásit do svého herního konta.

Kolik netů získáte? Počet získaných netů závisí na počtu klientů, které jste přes nasdílené odkazy přivedli. Odměny jsou odstupňované do několika hladin, které jsou uvedené v tabulce níže. Čím vyšší počet zákazníků přivedete, tím vyšší bude vaše odměna:

Klienti Počet Netů
1 - 6 100 Netů za klienta
7 - 11 125 Netů za klienta
12 - 21 150 Netů za klienta
22 - 101 175 Netů za klienta
102 a více 200 Netů za klienta

Své Nety získáte pouze do trvalého konta. Nejdříve nasdílíte tikety. Můžete je sdílet i s dočasným kontem, ale Nety získáte až poté, co vytvoříte trvalé konto.

Dočasné konto je stav účtu, kdy zákazník odeslal registrační formulář a běží mu třicetidenní lhůtu pro doplnění požadovaných údajů. Trvalé konto je pak takové konto, kdy zákazník provedl vklad na svůj herní účet. Po této akci🡕 získáte nety.

Co se sdílení týče, sdílet můžete odkazy na tikety nebo analýzy. Je možné sdílet vlastní tikety nebo analýzy, ale také tikety či analýzy ostatních klientů společnosti Tipsport. V případě, že přes sdílený tiket nebo analýzu přivede účastník v programu Nety za sdílení nového zákazníka, má nárok na odměnu.

Kromě stan🡕 dardní odměny podle tabulky výše se může společnost Tipsport.net rozhodnout určit vybraným účastníkům programu individuální výši odměny. Tato individuální výše odměny bude zpravidla vyšší než stan🡕 dardní výše odměny a bude přidělována obzvláště aktivním klientům, kteří prostřednictvím programu "Nety za sdílení" přivedli nadprůměrný počet nových zákazníků.

Nety se připisují jednou za den, zpravidla v brzkých ranních hodinách. Připsání odměny tedy nenásleduje automaticky po vytvoření Trvalého konta a nadotování novým zákazníkem.

Účastník programu Nety a sdílení nemůže získat za stejného nově přivedeného zákazníka zároveň odměnu z programu Nety za sdílení a Přiveď kamaráda. Pokud nový zákazník před svou registrací dostal pozvánku z programu "Přiveď kamaráda" a kliknul na sdílený odkaz v rámci programu "nety za sdílení", má vždy přednost program "Přiveď kamaráda" a odměna bude stávajícímu zákazníkovi vyplacena na základě tohoto programu.

Tak na co čekáte? Pusťte se do toho. Sdílejte své tipy na zápasy a radujte se potom ze společné výhry. A při troše štěstí bude váš příští ticket místo za peníze, za nety nasbírané prostřednictvím tohoto jedinečného programu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 10.9.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře