Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Proč sázet přes internet?

Proč sázet po internetu? Je mnoho výhod:

1. Pohodlí
Pohodlí je ten nejjednodušší důvod. Sázíte z domova, nemusíte nikam chodit. Vsadíte si kdykoliv chcete. On-line sázkové kanceláře jsou otevřené 24 hodin denně.

2. Přehled
Na Internetu máte k dispozici nepřeberné množství statistik. Většina z nich jeposkytována zdarma. Díky internetu získáte informace, které byste jinak neměli k dispozici. Mnohé weby se statistikami Vám umožní vytvořit si vlastní srovnání ve všech možných kombinacích. Mnoho webů disponuje i aktuálními informacemi o právě probíhajících zápasech.

3. Vyšší výhry
Více peněz při stejném riziku je ten největší důvod pro sázení po internetu. Není problém si otevřít účet u více sázkových kanceláří a na konkrétní událost si vsadit tam, kde je zrovna nejlepší kurz.

4. Bonusy
Každá sázková kancelář poskytující sázení po internetu se Vás snaží přesvědčit, že právě s ní máte sázet. Častým lákadlem jsou vstupní bonusy. Když se u sázkové kanceláře zaregistrujete a vložíte si na hráčský účet určitou částku, vklad je navýšen o vybraný bonus.

5. Žádný manipulační poplatek
V klasické sázkové kanceláři běžně vybírají manipulační poplatek ve výši deset procent. 10% je docela dost a teoreticky se ztráta způsobená manipulačním poplatkem násobí kurzem sázky. Při kurzu 2,0 už přicházíme o dvacet procent výhry. Např. při vkladu 1000Kč v kamenné sázkové kanceláři hrajeme po odečtení poplatku pouze částkou 900 Kč a při kurzu 2,0 tak vyhráváme 1800 Kč namísto 2000 Kč. S manipulačním poplatkem se při sázení po internetu nesetkáme.

🕙 Přidáno 13.6.2019
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře