Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Ruleta v kasínu od Tipsport

Kasína už dávno nejsou pouze výsadou kamenných provozoven. Užívat si kasínové hry můžete klidně v pohodlí domova. A to platí i pro oblíbenou ruletu. Možná nebude mít tak akční charakter, pravidla jsou ale stejná a potenciál zažít adrenalin a vyhrát hezké peníze tu bude vždy. Zahrát si ruletu online můžete i na Tipsport.cz.

K dispozici je celkem 5 různých stolů. 3 jsou pro Evropskou ruletu, jeden pro Francouzskou ruletu a jedna ruleta je Americká. Nemusíte tedy vyrážet do Las Vegas - tu pravou americkou ruletu si můžete také zahrát doma.

Ruleta je hazardní hrou jejíž název pochází z francouzského slova pro malé kolo. Základem je v té reálné i té online otáčivé kolo, které má 2 soustředná kola. To větší se nehýbe, menší se otáčí a obsahuje dílky s čísly. Krupiér (nebo software) pak pošle kuličku na cestu a ta rotuje podél vnějšího kola proti směru rotace menšího kola. To zajišťuje naprostou náhodnost při ovládání rulety krupiérem a tento princip je dodržen i u online rulety, ačkoliv se jedná pouze o designové opatření. Kulička se pak jednoduše usadí na některém políčku.

Hráči během otáčení rulety sází na plátně. Mohou sázet na barvu, jednotlivé číslo, sloupec, tucet, sudé a liché. Sázky mohou padat v průběhu točení rulety až do chvíle, kdy krupiér oznámí ukončení sázek. V online ruletě se o toto stará software, který možnost sázení ukončí. Každá sázka má samozřejmě jinou hodnotu. Konkrétní pravidla pro ruletu u Tipsport najdete přímo v každé ruletě. Pročíst si je můžete ještě, než začnete sázet.

Počet hráčů online rulety překonal počet hráčů v kamenných kasínech. Nemusíte se ovšem bát, že by tu byla ruleta nějak výrazně rozdílná. Kasína musí pravidelně absolvovat audit na kontrolu softwaru, jinak jim nebude poskytnuta licence, respektive jim bude odebrána. Tipsport samozřejmě těmto pravidlům také podléhá a jeho licence i software je v bezpečí. Můžete se tedy spolehnout na to, že podmínky při hraní rulety jsou férové a že máte stejnou šanci na výhru jako u konkurence nebo v jakémkoliv kamenném kasínu.

U francouzské rulety (která se také nazývá evropská, není v nich tedy žádný rozdíl) je hrací kolo rozděleno na 37 dílů a 36 z nich je očíslováno. Tato čísla ale nejsou za sebou. 50 % čísel je červených a druhá polovina černých. Výjimkou je pole nula, které je zelené. Americká ruleta má navíc ještě dílek navíc. Je jím zelená dvojitá nula. Tato nula v podstatě zvyšuje šanci kasína na výhru. Pokud vás tedy napadne, že hrát francouzskou ruletu je výhodnější, budete mít pravdu. U mnoha kasín ale není tato možnost na výběr – to u Tipsportu neplatí. Zahrát si můžete jak tu americkou, tak evropskou.

Abyste mohli ruletu na Tipsport.cz hrát, musíte mít ukončenou registraci a ověřený účet na některé z poboček Tipsportu. To je zákonná podmínka, kterou musí splnit každé online kasíno. Naštěstí u Tipsportu není ověření věku a totožnosti problém, protože pobočku najdete i v každém menším městě. Přejeme vám hodně štěstí ve hře a také spoustu relaxace při hře.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.8.2019
📂 Kategorie: Kasína

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře