Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipovací soutěže na Tipsport

Tipsport.cz je sázková platforma, která je zaměřena na to, aby svým uživatelům poskytovala nejrůznější možnosti sázení a příležitosti k výhře. V současné době mají pro uživatele k dispozici dvě aktivní soutěže🡕 . První soutěž🡕 se jmenuje "Jak vystoupáte na vrchol Pyramidy?"

Pro účast v této soutěži🡕 musí uživatelé vsadit alespoň 50 Kč. Tuto sázku lze uzavřít na fyzické pobočce Tipsport.cz tak, že požádáte obsluhu pobočky o zařazení do soutěže🡕 Pyramida, nebo ji lze uzavřít online či prostřednictvím mobilní aplikace. Na typu vsazené sázky nezáleží, ale musí splňovat minimální požadovaný kurz. Do soutěže🡕 se započítávají předzápasové sázky i sázky live a uživatelé mohou libovolně přepínat mezi sázením osobně na pobočce a online. Do soutěže🡕 se započítávají i sázky uzavřené prostřednictvím Nety.

Soutěž Pyramida se skládá z 10 kol a v každém kole musí uživatel splnit požadovaný kurz, který se v každém dalším kole zvyšuje. Pokud uživatel v daném kole nesplní požadovaný kurz, bude vyřazen z dané pyramidové soutěže🡕 a musí zahájit novou. Pokud však požadované šance nebudou splněny kvůli zrušené příležitosti, uživatel bude mít jeden život na pokračování v této pyramidě. Konečný kurz na sázku uzavřenou v soutěži🡕 Pyramida bude vypočítán jako výhra/vklad zaokrouhlený na dvě desetinná místa a tento výpočet určí, zda uživatel postoupí do dalšího kola či nikoli.

V případě Extratipu se kurz počítá bez Extratipu. Pokud uživatel použije cashout, bude sázka považována za sázku, jako by k cashoutu nedošlo, a pro účely soutěže🡕 Pyramida musí být plně úspěšná.

Minimální kurzy požadované pro každé kolo a ceny za splnění těchto kurzů jsou následující:

kolo – 1.1
Kolo – 2,0
Kolo – 3,0
Kolo – 4,0 – 50 Nety
Kolo – 5,0 – 100 Nety
Kolo – 6,0 – 200 Nety
Kolo – 7,0 – 15 000 Nety
Kolo – 8,0 – 200 000 Nety
Kolo – 9,0 – 2 000 000 Kč
Kolo – 10,0 – minimálně 15 milionů Kč

Uživatelé mohou hrát až pět soutěž🡕 í Pyramid najednou, ale v každé soutěži🡕 mohou vsadit pouze jednu sázku denně. Na dokončení jedné pyramidové soutěže🡕 má uživatel 30 dní, ale nemusí sázet každý den. Všech 10 kol jedné pyramidové soutěže🡕 musí být dokončeno do 30 dnů, které se začínají počítat den po podání první sázky dané pyramidy.

Status každé soutěže🡕 Pyramid najdete v soutěž🡕 ní sekci platformy Tipsport.cz a kolo, do kterého se každá sázka započítává, najdete přímo na sázce samotné. Uživatelé budou postupovat koly po sobě a nemohou žádná kola přeskočit. Soutěž je otevřena uživatelům v České republice a výhry budou vypláceny v českých korunách.

"Tipujeme s Tipsportem"


• "Tipujeme s Tipsportem" je soutěž🡕 pro všechny sportovní sázkaře, kteří chtějí předvést své sázkařské umění a vyhrát velké ceny.

• Aby se hráči mohli zúčastnit, musí uzavírat sportovní sázky na webu nebo v aplikaci Tipsport. Soutěž je otevřena všem typům sázek, včetně předzápasových a live sázek.

• Body se získávají na základě vsazené částky, s minimální sázkou 50 Kč. Čím vyšší je kurz sázky, tím více bodů získáte.

• Soutěž probíhá na měsíční bázi a hráči mohou sledovat svůj postup a umístění v žebříčku prostřednictvím sekce "Tipujeme s Tipsportem" na webu Tipsportu.

• Na konci každého měsíce dostanou nejlepší hráči ceny, včetně peněžních odměn a dalších exkluzivních dárků.

• Účastníci mohou uzavírat sázky a získávat body po celý měsíc, ale musí zajistit splnění požadavku na minimální sázku 50 Kč.

• Účastí v "Tipujeme s Tipsportem" mají hráči nejen šanci vyhrát velké ceny, ale také zlepšit své sázkařské dovednosti a strategie.

• Tak proč čekat? Začněte sázet ještě dnes a ukažte světu, co ve vás je, v napínavé soutěži🡕 Tipujeme s Tipsportem na Tipsport.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.2.2023

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře