Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipsport - návod na registraci

Registrace na Tipsportu je velmi jednoduchá, ovšem návodem se nikdy nic nepokazí.

Jakmile jednou navštívíte úvodní stranu webu Tipsportu, najdete tam políčko Registrace. Bude umístěné v horní části webu, ovšem umístění se může mírně lišit podle zařízení, které používáte. Po kliknutí na toto tlačítko vyskočí formulář, kde musíte vyplnit své osobní a kontaktní údaje - hlavně tedy jméno, příjmení, datum narození, mobilní telefon a e-mail.

Po vyplnění všech údajů vám bude automaticky zaslán odkaz do vaší e-mailové schránky. Tam potvrdíte založení a aktivaci dočasného uživatelského konta, na kterém můžete prozatím začít sázet, avšak pouze omezeně do výše 3000 Kč. Aktivační heslo pro toto přihlášení vám bude zasláno v SMS. Po prvním přihlášení si tak nastavíte heslo, kterým se budete v budoucnu přihlašovat. Také si tu můžete naposledy změnit uživatelské jméno, které pak už bude napořád užívat v sázkařské komunitě. Pokud zapomenete e-mail, můžete použít pro přihlášení jméno a vice versa. V případě, že zapomenete, heslo, můžete si jej nechat poslat jako u jiných služeb do vašeho e-mailu.

Dočasné konto pak proměníte na trvalé konto. Pro získání trvalého konta je třeba doplnit některé údaje. Na doplnění těchto údajů máte 3é dní, které se počítají od data registrace. Pokud to nestihnete, dočasné konto bude zrušeno !!. Registrační proces byste tak museli absolvovat znovu. Pokud navíc vyhrajete na dočasném kontě nějaké peníze, bude vám vrácen pouze váš původní depozit.

Pokud si na dočasném kontě spárujete účet České spořitelny, Air Bank, Monety, Equa bank, ČSOB nebo komerční banky, pak můžete dokončit registraci přes svojí banku. Tímto způsobem doplníte údaje automaticky a nemusíte kvůli ověřování osobních údajů na pobočku. Všechno proběhne on-line.

V případě, že nevyužijete spárování přes bankovní účet nebo budete využívat účet někoho jiného, či využijete jinou vkladovou metodu jako Paysafe nebo Skrill, máte možnost projít registrací tradičně - tedy vyplnění online a ověření údajů na vybrané pobočce. Obě varianty jsou přitom rovnocenné a vedou ke stejnému cíli - tedy plnohodnotnému kontu.

Jako nový uživatel pak máte samozřejmě nárok na nějaké ty bonusy. Po získání trvalého konta dostanete bonusové NETY. To je herní měna platná pouze v rámci účtu na Tipsortu. Vsadit je můžete bez omezení jako běžné peníze a s případnou výhrou pak nakládat podle svého uvážení. Nejdou samozřejmě vybrat jako peníze na rozdíl od reálné měny. Zároveň také získáte nárok na vstupní bonus až do výše 50 tisíc korun ze svého prvního vkladu na trvalé uživatelské konto. Hned na začátku je tedy vhodné vložit co nejvyšší částku. Bonus se rovná 100 % původního vkladu do maximální výše 50 000 Kč. U pobočkových vkladů je pak omezení na 5 tisíc korun za 24 hodin. Online můžete vkládat až do limitu.

Využít celý vstupní bonus má ale své podmínky. To už ovšem není proces registrace. Kompletní návod najdete samozřejmě také na stránkách Tipsportu. Přejeme hodně štěstí ve vaší hře a hladký průběh vaší registrace.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.11.2021
📂 Kategorie: Firmy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře