Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Tipsport TV

Na Tipsport.cz můžete sázet na zápasy svého oblíbeného mužstva nebo na sportovní mače svých oblíbených sportovců. Můžete na ně sázet prostřednictvím běžných kurzových sázek nebo můžete využít live sázky, kde se kurzy mění ještě během zápasu. Ovšem úplně nejlepší by bylo, kdybyste mohli zápas sledovat a doufat v ten nejlepší výsledek jak pro váš tým, tak pro vaši peněženku. A právě proto je tu Tipsport TV.

Na TV Tipsport můžete exkluzivně sledovat online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy a české fotbalové ligy. Na této televizi si můžete vychutnávat i online streamy dalších soutěž🡕 í – NHL, Bundesligy, Primera División, NBA, tenisových grandslamů, MLB a dalších. Je jenom na vás, jaký program si vyberete. Pro aktivní sázkaře jsou navíc všechny dostupné přenosy této televize zdarma.

Abyste mohli tyto přenosy sledovat musíte se nejprve zaregistrovat. Obhájí váš oblíbený tým titul? Postoupí do vyšší ligy. Udrží se v té současné? Kdo se s ligou rozloučí. To všechno uvidíte live na TV Tisport. Sledovat to můžete v plném rozlišení a špičkové kvalitě – od prvního zápasu až po úplný vrchol finále.

Pokud si u Tipsportu k internetovému sázení založíte účet můžete získat vstupní bonus v hodnotě až 50 000 Kč. Navíc můžete získat zdarma 150 Kč na své první sázky.

Abyste se mohli dívat na přímé přenosy na Tipsortu, musíte splnit určité podmínky. Tou hlavní podmínkou je podaný tiket v minimální výši 30 Kč za posledních 30 dnů. To je důkaz vaší aktivity. V případě, že se chcete dívat na přenosy první české fotbalové ligy, pak musíte mít na účtu minimálně 100 kč nebo musíte podat nejpozději 24 hodin před zápasem sázku v libovolné výši.

Nesmíte zapomenout, že splnění podmínky má také své podmínky. Abyste mohli dodržet sázky, musí být výš herní účet plně aktivovaný. To znamená nejen založení účtu elektronickou cestou, ale také ověření na pobočce Tipsportu – ověření totožnosti, především věku. Musí se dostát podmínkám českých zákonů. Nicméně je to snadné a nebudete k tomu potřebovat nic víc, než občasnský průkaz. Seznam poboček Tipsportu, kde můžete svou registraci dokončit najdete přímo na tisport.cz. A kdybyste měli jakýkoliv dotaz ohledně sázení nebo TipsportTV, příjemná obsluha vám jej zajisté zodpoví.

Byla by škoda na počátku registrace také nevyužít bonusů, které Tisport nabízí. Kromě vstupního bonusu je to 25 % vkladů zpět v podobě netů. A další nety pak za sdílení.

Všechno, co se týče Tipsportu je možné také provádět na mobilním telefonu. Aplikace přináší dokonalý přehled o vašem kontu. Umožní vám pohodlně a bezpečně sázet na kompletní kurzovou nabídku kdekoli a kdykoli. Čekají na vás tisíce živých přenosů s live sázkami. Můžete se připojit k největší komunitě sázkařů, hrát soutěže🡕 , sledovat analýzy, připojit se k fórům a pod palcem budete mít také Tiket arénu.

Co se týče programů na samotné televizi, můžete si kompletní přehled toho, co můžete na TV sledovat přečíst na Tipsport.cz/tv. Podobně jako v tištěném magazínu tu najdete časový rozvrh jednotlivých zápasů a her. Přejeme vám hodně štěstí ve hře.

🕙 Přidáno 28.6.2019
📂 Kategorie: Kurzové sázení

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře