Tipy na sázení $ Kurzové sázení, Online kasína, Poker online.

Zdarma 150 Kč na první sázky u sázkové kanceláře Tipsport

Společnost Tipsport patří mezi nejznámější sázkové kanceláře, které působí v Česku. Společnost má aktivní politiku v získávání nových hráčů, které se snaží nalákat na různé vstupní bonusy. Tyto bonusy si postupně představíme v tomto textu a zmíníme si také, za jakých podmínek fungují.

Přejděte na stránky Tipsport.cz, vyplňte přihlašovací formulář a zvolte si uživatelské jméno, pod kterým se ke svému účtu chcete v budoucnosti přihlašovat. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout potvrzení, že jste starší 18. let a četli jste všeobecné obchodní podmínky. Poté vše stačí jen potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko "Zaregistruj se!".

Následně vám bude na vámi udaný e-mail zaslán ověřovací dopis. Přejděte proto své e-mailové schránky, tento mail otevřete a klikněte na odkaz, který v něm najdete. Heslo pro přihlášení vám bude zasláno SMSkou. Proto byste měli své tel. číslo i e-mail zadat správně.

Nejpozději do 30 dnů registraci dokončete. Zvládnete to online přes internet banku, bez návštěvy pobočky. Za dokončení registrace získáte 150 Kč zdarma na sázení! Mimo to lze získat i zajímavé bonusy k vkladům.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 14.6.2019
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře